Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Vural Demir
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 19:43
Kahramanmaraş'ın Sorunları

2018 YILINDA DA KAHRAMANMARAŞ HAVALİMANI AÇILAMADI.
HIZLI TREN GELMEDİ.
KAHRAMANMARAŞ -GÖKSUN KARAYOLU BİTİRİLEMEDİ.
KAHRAMANMARAŞ-NURDAĞ ARASI DUBLE YOLUN SICAK ASFALTI DÖKÜLEMEDİ.
KAHRAMANMARAŞ ÇAĞLAYANCERİT YOLUNA BAŞLANAMADI.
KUZEY ÇEVRE YOLU VE GÜNEY ÇEVRE YOLU BİTİRİLEMEDİ.
YENİ TERMİNAL BİNASI YAPILAMADI. KAHRAMANMARAŞ’IN ULAŞIM SORUNU GİDERİLEMEDİ. SAĞLIK, EĞİTİM, TURİZM ALANINDAKİ SIKINTILAR GİDERİLEMEDİ.
KAHRAMANMARAŞSPOR BAŞARIYI YAKALAYAMADI.
KAHRAMANMARAŞ 30 BİN KİŞİLİK YENİ STADINA KAVUŞAMADI.
KAHRAMANMARAŞ’A KONGRE MERKEZİ YAPILAMADI.
TURİZMDEKİ SIKINTILAR GİDERİLEMEDİ. YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ’NE OTELLER YAPILAMADI. AYRICA SSK’DAKİ İLAÇ KUYRUKLARI BİTTİ AMA İŞKUR ÖNÜNDEKİ İŞŞİZ KİŞİLERİN KUYRUKLARI BİTMEDİ.
İLİMİZDEKİ DEVLET OKULLARINDAKİ SINIF MEVCUTLARI AZALMADI. ÖZEL OKULLARDA 16 OLAN MEVCUTLAR DEVLET OKULLARIMIZDA 40 KİŞİ. LİSE, İLKÖĞRETİM OKULU EKSİKLİKLERİ GİDERİLEMEDİ.
KONUT İHTİYAÇLARI GİDERİLEMEDİ.
TOKİ KAHRAMANMARAŞ MERKEZE DAR GELİRLİ AİLELER İÇİN KONUT YAPMADI. KAHRAMANMARAŞ’IN SORUNLARI İLE İLGİLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ SORUNLARI TESPİT EDİP GÜNDEME GETİREMEDİ.
MENDERES MAHALLESİ, SERİNTEPE TEKKE GİBİ MAHALLELERDE KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ BAŞLAYAMADI.

PAYLAŞIM : GAZETECİ NİYAZİ KARA

Sizinde memleketimizin sıkıntısını sorunlarını burdan yazabilirsiniz.

En son Vural Demir tarafından Sal 01 Oca 2019, 19:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ulu hakanla
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 19:44

Ülke 7 düvelle savaşıyor statyum yapılmadı diye mi şikayet ediliyor

Misafir 664

10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 19:49

Raylı sistem yapılmadı. Raylı sistem projesi dahi hazır değil. Umarım yeni başkan vizyonlu bir kişi olur.

Misafir 2d9

10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 19:57

Bu sehre ne yatirimi varki. Ne yaparsa sehir kendi tirnagiyla yapiyor. Ama yine sehir halki diger sehirler gibi göc etmiyoruz. Halkta yatirim isini iyi düsünsün.

Misafir 664

10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 20:00

Havalimanı için ikinci bir pist veya mevcut pistin uzatımı neden yapılmıyor. Bu şehrin önemli bir sorunu.

Hacı3446
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 20:10

Alıntı:
Sizinde memleketimizin sıkıntısını sorunlarını burdan yazabilirsiniz

Vural Bey yazalım da linç edilelim öyle mi? Burada paylaştığınız yazının özetini dün yazmıştım. Ne cahilliğimiz kaldı, ne küçük beyinli oluşumuz. Üstüne üstlük bir gün uzaklaştırma cezası aldım. Bu başlık bir nevi mevcut yönetimi eleştiri sayfası olacağı için çok tartışmalar olacaktır. Maalesef fikir beyan etmek bile hakaretle sonuçlanabiliyor. Umarım bunlar yaşanmaz.

Vural Demir
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 20:15

hakaret etmeden dışlayıcı olmadan partizancı olmadan şehrimizin sorunlarını yazabilirsiniz

erhan344

10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 20:18

Hacı ede biz seni biliyoruz . güzel fotoğraf ve yorumlarını eleştirilerini her zaman bekliyoruz. Sadece kafaya takma kötü yorumları

Vural Demir
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 20:19

mesela benim gözüme batan aksu çayına menzelete akan fabrikaların doğaya bıraktıkları zehirli atıkları hiçbir somut gelişme yaşanmadı sular mahvoldu kimyasal atıklardan zehir saçıyor

Ahmet YükselS
10 ay önce - Sal 01 Oca 2019, 20:25

Alıntı:
HIZLI TREN GELMEDİ.

Vural kardeşim, başlık güzel de, bu niyazi karanın listesi mantıksız şeylerle dolu.
Hızlı tren bu bölgede nereye geldi ki Maraşa gelip gelmediğini tartışalım??
Laf olsun diye tartışmanın da anlamı yok yani.
Bir de bu konuların hepsinin kendi başlığı var zaten. Orada tartışılmasi yeterli olmuyor mu?
Böyle bir başlık açılmışsa başka başlığı olmayan konular tartışmalı burada değil mi? Aksudaki kirlilik olabilir mesela. Tabi onun için de açılmış bir başlık yoksa.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET