Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
şaban karaca

10 ay önce - Pts 14 Oca 2019, 22:05

Hevsel millet bahçesi inşaatı devam ediyor

(+)

(+)

Fatih Glr 21
10 ay önce - Pts 14 Oca 2019, 22:24

Yapmışsın onca masraf bi teleferik hattı ekle de tadından yenmez olsun.

Yasin Aslanhan

10 ay önce - Sal 15 Oca 2019, 20:10

Alıntı:
Yapmışsın onca masraf bi teleferik hattı ekle de tadından yenmez olsun

Onu da yapacaklar

Misafir 501

10 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 07:58

telefesin hattı da olsa ora mükemmel olur

Fatih Glr 21
10 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 13:28

Projenin bitmiş hali. Böyle bir görünüm oluşacak

osman21
10 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 10:48

(+)

Arda Beşir
10 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 10:54

Harcanan paralara yazık, 1 nisan sabahı Hdpkk gelecek ya yakıp yıkacak ya da karargah yapacak.

Alıntı:
24 milyon liraya mal olacak olan dicle millet bahçesinde çalışmalar başlamış

Bizim paralar ile yapılıyor yarın bir gün pkk üssü olacak

osman21
10 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 11:20

Alıntı:
Harcanan paralara yazık, 1 nisan sabahı Hdpkk gelecek ya yakıp yıkacak ya da karargah yapacak.

Alıntı:
24 milyon liraya mal olacak olan dicle millet bahçesinde çalışmalar başlamış

Bizim paralar ile yapılıyor yarın bir gün pkk üssü olacak

Asıl senin gibilerin bu söylemleri teröre hizmet ediyor..

Arda Beşir
10 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 11:24

Alıntı:
Asıl senin gibilerin bu söylemleri teröre hizmet ediyor..

İstiyorsun ki doğuda hem terör olsun, hem malum kesim oturduğu yerden para kazansın, vergiyi doğu ödemesin, diğerleri ödesin ve hizmet de doğuya yapılsın.

Söylemimde ne varmış, doğruyu dedim. Adam elektrik ödemiyor, onun parasını Ankara'da ben ödüyorum. Ankara'da çileyi ben çekiyorum.
Gündüz Millet bahçesinde keyif çatacak, gece pkk ya yemek taşıyacak, bilmiyoruz sanki

osman21
10 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 11:46

Alıntı:
İstiyorsun ki doğuda hem terör olsun, hem malum kesim oturduğu yerden para kazansın, vergiyi doğu ödemesin, diğerleri ödesin ve hizmet de doğuya yapılsın.

Söylemimde ne varmış, doğruyu dedim. Adam elektrik ödemiyor, onun parasını Ankara'da ben ödüyorum. Ankara'da çileyi ben çekiyorum.
Gündüz Millet bahçesinde keyif çatacak, gece pkk ya yemek taşıyacak, bilmiyoruz sanki

Önce ac interneti Diyarbakır la ilgili ekonomik bilgilere ulaş, ondan sonra yorum yap. Diyarbakır tek başına 10 tane şehri besleyebilecek üretim yapıyor. Vergi dediğin şey sadece buzdağının üst kısmıdır. Bu şehir türkiyede üretilen petrolün yüzde 27 sını üretiyor. Yani her yıl 1 milyar dolardan fazla ülkeye katkı yapıyor. Mermerin yüzde 24 ünü, mercimeğin yüzde 50 sını, ipeğin yüzde 50 sını, pamuğun yüzde 10 ünü, buğdayın yüzde 6 sını üreterek bu ülkeye katkıda bulunuyor. Bu ürünlerin batıya nakledilmesiyle, orada işlenmesiyle oluşan katma değer yine diyarbakır sayesindedir. Gelecekte çok önemli olacak kayagazi, hayvansal ürünler ve yine bu bölgede üretilen elektrikten bahsetmiyorum bile.

O yüzden bilip bilmeden konuşma ac interneti araştır da bu şehrin kıymetini öğren. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET