Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

VAR Sistemi futbolda adaleti getirdi mi, VAR sistemi ile düşünceniz nedir ?
VAR sistemi ile futbola adaletin geldiğini düşünüyorum, VAR iyi ki var 46.3%  46.3%  [19]
VAR sistemi ile futbola adaletin geldiğini düşünmüyorum 7.3%  7.3%  [3]
Anadolu takımları daha fazla puan kazanmaya başladı, hakemler artık kolay kolay bariz şekilde yanlış karar veremiyor 41.5%  41.5%  [17]
3 Büyüklerin puan kayıplarının en büyük nedeni VAR Sistemi 0.0%  0.0%  [0]
VAR Sistemi bazı takımların alt sıralarda kalmasına neden oldu 4.9%  4.9%  [2]
Toplam Oy : 41

Haktan Erdoğan
2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:11
VAR Sistemi Başladığından Sonraki Düşünceleriniz - 2018 Anket

Video Assistant Referee ''VAR'' (Video Yardımcı Hakem) Sistemi ile ilgili yaklaşık 2 sene önce bir anket yapılmış, VAR sistemi başarılı olabilir mi diye.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=157376

O zaman VAR sistemi kullanılmıyordu ve anket fazla ilgi görmemiş. Şimdi VAR sistemi kullanılmaya başladı ve ilk sezonunu geçiriyor.

Sizce ;

VAR sistemi adil sonuçlar getiriyor mu ?
VAR sistemi Anadolu takımlarına yaradı mı ?
VAR sisteminden en çok etkilenen takımlar hangileri ?

Hadi gelin bu tür sorulara anketimiz ile birlikte yanıt aramaya çalışalım. Şıklar paralel olabilir, bize en yakın gelen şıkka oy verelim.
Saygı ve hoşgörü içeren mesajlar okumamız dileğiyle.

En son Haktan Erdoğan tarafından Sal 18 Arl 2018, 12:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 861

2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:14

1 ile 2. Şık aynı değil mi

Haktan Erdoğan
2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:16

Aynı değil, aradaki ''m'' harfine dikkat

Misafir d6f

2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:19

m değil n harfine dikkat. Yani birinde dusunuyorum diyor birinde dusunmuyorum diyor.

Misafir e71

2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:23

Var sistemi gs için iyi olmadı, var kullanarak veya kullanmayarak gs nin 7-8 puanı çöpe gitti

MeteHan!
2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:27

var sistemi faydalı fakat sonuçta bu sistemi işletecek olanda insan.(hakem)
Orta hakem pozisyona bakmazsa yada var hakemini dinlemeyip bildiğini okursa yine sorun çıkıyor ortaya
Orta hakem kesinlikle var hakeminin ekrana git dediği pozisyona bakmalı.

En son MeteHan! tarafından Sal 18 Arl 2018, 12:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Haktan Erdoğan
2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:27

Alıntı:
m değil n harfine dikkat. Yani birinde dusunuyorum diyor birinde dusunmuyorum diyor.

düşünüyorum
düşünMüyorum

M harfine dikkat diyorum, yahu Türkçeniz zayıf olabilir, burada konu bu değil, lütfen gereksiz mesaj atıp kalabalık yapmayın.
1.ve 2 şıklar aynı DEĞİL. Aradaki M harfine dikkat edin, iyi okumaya özen gösterin.

Gokhan Bayraktar

2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:30

Var hakeminin yabanci olmasini talep ediyorum Hatta 🤖 olsun

Var kurali hic olmamaliydi. Hatasiyla bilmem nesiyle senelerdin binlerce kupa alindi ve basari kazanildi. Simdi getirdiler var sistemini. Bir hakeme guvenemiyoruz simdi iki hakeme

Haktan Erdoğan
2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:31

Her hafta 9 maça 9 yabancı hakem mi getirelim
Bence VAR sistemi en iyi ofsayt kuralında işliyor

En son Haktan Erdoğan tarafından Sal 18 Arl 2018, 12:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Boromir
2 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 12:32

Var sistemine karşı çıkanlar=Matbaaya karşı çıkanlar

Var sistemine karşı çıkanlar=Hakemlerin büyükleri kollamasına devam etmesini isteyenler

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET