Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mahmut11
1 yıl önce - Sal 11 Arl 2018, 22:07
Yenitepe İzmir projesi

Projenin lokasyonu :

Detaylı bilgi için : https://www.yenitepeizmir.com.tr/

Ahmett55
1 yıl önce - Çrş 12 Arl 2018, 10:04

Böyle başlık attığınız için teşekkür ederim.
Bilgisi olan arkadaşlar varsa ve daire alan yada almak isteyen, paylaşmasını beklerim.

Benim edindiğim son bilgi. Iller Bankası yakında açıklama yapacakmış ve büyük ihtimal iller bankası yürütecek projeyi maglum Nuhoğlu konkordato başvurusu yaptı.
Saygılar

Misafir d48

1 yıl önce - Cmt 15 Arl 2018, 01:01

Yenitepe İzmir projesi bizim mahallede yapıyor. 3-4 sokak üst tarafımızda inşaatını görüyorum. Paylaşılan görselde çok iyi anlaşılmıyor konumu ama sizlere mahalleyi söyleyeyim daha kolay anlarsınız tam olarak nerede olduğunu. Karabağlar/İhsan Alyanak Mahallesi’ndedir:) tepeden başlayıp peker mahallesi ilkokulunun arkasından devam edip aktepe’nin dere kısmına kadar gelmektedir. Yeni bir yol yapılacak deniyor ama o yol tam olarak nereden geçecek bilmiyorum. İnşaatın giriş kısmına bakacak olursam aktepedeki derenin yan tarafından geçip hem aktepe ve pekere çıkan yol hem de çevreyoluna çıkan yol olmuş olacak. Fuar izmirin hemen karşı yolunun kenarında diyebilirim. Buradan ev alacak olan kişiler arabalı olursa çok rahat eder gerçekten Merkezi konum ama raylı sistemler uzak. Sadece otobüsler geçiyor ama onlardan da 1 tanesi sık geçiyor ve diğerleri seyrek geçmektedir. Başka sorusu olan varsa yanıtlayabilirim:) çevre ve ulaşım hakkında:) inşaat hakkında bilgim yok konkordato verildi diye duydum. Ama iller bankası ile yapıldığı için sorun olmaz diye düşünüyorum. Ferah bir site olacak çevresi tamamen açık çünkü bayağı tepede sayılır

Misafir 101

1 yıl önce - Cmt 15 Arl 2018, 01:11

Yukarıdaki görselde katip çelebi üniversitesi yazan yerde sadece üniversitenin rektörlük binası var.Bu durum yatırım yapacak insanların yanlış yönlenmesine sebep olabilir.Umarım bu hatayı yanlışlıkla yapmışlardır.

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 15 Arl 2018, 01:44

Rektörlük ana kampüste. Resimde gösterilen yer Üniversite hastanesi.

Ahmett55
1 yıl önce - Pts 17 Arl 2018, 01:20
Uçaktan çekim

(+)

Misafir d48

1 yıl önce - Sal 18 Arl 2018, 22:03

Mart ayında teslim deniyordu ama yetişmez sanırım

Misafir a93

1 yıl önce - Çrş 19 Arl 2018, 10:45

kötü bir proje. yeri de sıkıntılı. ulaşım sıkıntısı yakın zaman da giderilecek gibi değil.

mehmet GZL
1 yıl önce - Çrş 19 Arl 2018, 21:36

Bu inşaat alanını bursanın TOKİ lerine benzetiyorum .. resmen rezalet ... birbiri içine geçmiş çok katlı beton yığınları otoban kenarından geçerken felaketin boyutları daha iyi anlaşılıyor... Projenin tek avantajı alt tarafına yapılması planlanan devasa AVM tabi oda yapılırsa

Muhiddin77
1 yıl önce - Çrş 19 Arl 2018, 23:47

Modern getto.

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet