Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Efe Elaldı

2 ay önce - Cmt 23 May 2020, 04:45

Kaba inşaat olarak binanın az bi yolu kaldı sıkıntılı bir süreçten geçilmesine rağmen inşaat durmadı

mustafaguler
2 ay önce - Cmt 23 May 2020, 11:14

Alıntı:
sıkıntılı bir süreçten geçilmesine rağmen inşaat durmadı

Çünkü aynı projede ki dükkanları peşin satarak ve iyi fiyata satarak güzel peşinat yaptılar.

Bina her ne kadar yerleşim yeri olarak düzenlense bile çoğunluk orada ofis olacaktır.

SABRİ BİLGİN
2 ay önce - Cmt 23 May 2020, 13:38

Alıntı:
Bina her ne kadar yerleşim yeri olarak düzenlense bile çoğunluk orada ofis olacaktır.

Bence de. Aslında Atış Yapı'nın burada yanlış proje yaptığını düşünüyorum. Oraya konut değil, 20-30 kat arasında bir iş merkezi yapılmalıydı. Downtown projesinden sonra burada da nitelikli bir proje bekliyordum onlardan.

aykut_aykut
1 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 16:41

2+1 açık mutfaklı daireye sanayi sitesi içinde 418 bin tl.Müthiş gerçekten.Alacaklara hayırlı olsun.Haaa bana soran olursa bu özelliklere 300 bin bile vermem.Biz burayı home-ofis binası yaptık tamamı home-ofis olacak derlerse o ayrı tabi.

Kiracı16
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 16:21
son fiyatlar

şimdi 2+1 fiyatı 532bin olmuş. 2+1 dairede kalmamış.
Herkesin kendi tercihi ya k.saniyiden alırsın , ya da kayapadan.

ozgurars
2 hafta önce - Çrş 22 Tem 2020, 00:26
Shu7

Westpoint'in yanına , Dolmuş duraklarının olduğu yere
Yb Yapı yeni proje başlamış. 2blok 192 daire.

K.Oktar ARKIN
1 hafta önce - Çrş 29 Tem 2020, 14:05

Dikkat ediyorum ATIŞ YAPI Bursa’daki bütün işlerinde sürekli İngilizce isimler kullanıyor.
Yok “downtown bursa” yok “westpoint Bursa”...Danışmanları kim merak ediyorum, kim veriyor bu aklı acaba.? Tanıtım videolarına baktığımızda sürekli,Bursa’nın değerlerine saygılı,Bursa’nın tarih ve kültürünü önemseyen işler yapıyoruz diyorlar. Bursa’nın hangi değerinde böyle abidik gubidik isimler mevcut?
Umarım biran önce bu İngilizce isim hatâsından dönerler ve Bursa ile,şehrin tarihi kültürüyle UYUMLU güzel isimler verirler!!😡

arbas
1 hafta önce - Çrş 29 Tem 2020, 16:17

sadece atış yapı mı en az 10 tane isim var hem konut, hem iş merkezi, hem avm yabancı isimle. bunlar yurtdışında daha çok satış yapılsın diye konulmuş isimler bence...

Berktuğ
site denetçisi

21 saat önce - 20:03 (dün)
Westpoint Bursa / 03.08.2020

(+)

sayfa 5
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet