Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
gökhan gülşin

2 yıl önce - Pzr 25 Ksm 2018, 09:54

Sayın Piriroda, Otoyolun Mavi Bulvar ve Alparslan Türkeş bağlantılarının kapatılması söz konusu olamaz.
Çünkü otoyoldan şehir içine, zaten çok fazla giriş-çıkış yok. Bir de var olanı kapatmak, tam anlamıyla saçmalığın daniskası olur.

Murat Ds
2 yıl önce - Pzr 25 Ksm 2018, 10:17

Bu projeden bir şey anlamadım.

Priroda
2 yıl önce - Pzr 25 Ksm 2018, 17:00

Alıntı:
Sayın Piriroda, Otoyolun Mavi Bulvar ve Alparslan Türkeş bağlantılarının kapatılması söz konusu olamaz.
Çünkü otoyoldan şehir içine, zaten çok fazla giriş-çıkış yok. Bir de var olanı kapatmak, tam anlamıyla saçmalığın daniskası olur.

Yani bu benim karayollarından duyduğum bir bilgi. Bi kaç ay oldu. Belki zamanla vazgeçmiş olabilirler. Bizim ülkemizde şartlar hızlı değişiyor. Bakalım sonuç ne olacak.

worldisblack
2 yıl önce - Pts 26 Ksm 2018, 08:48

Bence çok fazla giriş çıkış olursa bu kez çevre yolunda tıkanıklıklar olur, her giren çıkan araç biraz daha çevre yolunda tıkanıklığa sebep olur. Yan yollarının olması gerekiyordu otoyolun şehir içi kısmının.

hsahin01
2 yıl önce - Pts 26 Ksm 2018, 18:06

Proje içeriği ile ilgili bir bilgi yok.
Belediye yetkillieri aslında bu bilgileri paylaşmalı.

Murat Ds
2 yıl önce - Pts 26 Ksm 2018, 18:20

Yine diyorum bu projeden bir şey anlamadım.

Resul GUL

2 yıl önce - Pts 26 Ksm 2018, 18:58

Alıntı:
Yine diyorum bu projeden bir şey anlamadım

Aynı şekil Ben de bir şey anlamadım.Ama benim anladığım ve gördüğüm kadarıyla Mavi Bulvarın Otoyol tarafındaki Binaların arkasından Mavi Bulvar kapandığı için bir yol açmışlar dı..

Geçen oradan Türkmenbaşı ndaki Bülent Ecevit Bulvarı Kavşağı na çıktım Arkadaşım Yolun buradan açılacağını söyledi..

Şu sarı Dairesinin içindeki Alan. (Adana Yazısının altından) . Otoyola paralel bir şekilde çıkacak

Benim tahminim Asıl Giriş burası olacak Buradan giren Araçlar Otoyola bu noktadan çıkıp G. Antep yönüne gidecek Aynı şekil Mersin Yönünden gelen de buradan diğer bir kol güneye doğru ileriden Mavi Bulvara çıkacak..??

Yolun Karşı tarafını bilmiyorum Daha inşaatı başlamadı için bir şey diyemeyeceğim..

.

Misafir c13

2 yıl önce - Pts 26 Ksm 2018, 23:35

Eğer bir kavşak yapılacaksa 1 stadyum kavşağı ile birlikte Kozan yolunda da bir kavşak yapılmalı. Bir de Kasım ener tarafındaki Mersin yönüne olan otobana giriş kısmıda bir şekilde yapılmalı otobana girmek için bulvarı tavaf ediyoruz resmen

hsahin01
2 yıl önce - Sal 27 Ksm 2018, 13:17

Çalışmalar çok yavaş ilerliyor.
3-5 kişi iş yapıyor, diğer alanlar boş bekliyor.
Bu çalışmalar aslında her noktadan hızlı bir şekilde yapılması gerekir.
Büyüklerin bir bildiği vardır herhalde

hsahin01
2 yıl önce - Prş 29 Ksm 2018, 20:09

Biraz çalışma başladı sanırım.

sayfa 2
« önceki   123 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM