Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Türkmenbaşı Bulvarı TAG Otoyol Bağlantı Projesi
123 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 1
Resul GUL

2 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2018, 17:38
Adana Türkmenbaşı Bulvarı TAG Otoyol Bağlantı Projesi

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacakmış Karayollarından gerekli izinler alınmış
Adana ya Hayırlı uğurlu olsun..

(+)

Adana Merkez içinde yapılmış diğer bağlantı Yolları..

(+)

Burası ile birlikte Şambayadı Toki Konutlarına otoyol giriş- çıkış bağlantısı yapılıyor. Bunun dışında Kozan Yolu bağlantısı ve Stadyum-BTÜ Bağlantısı da acilen yapılmalı..

İnşaat Fotoları..

(+)

(+)

(+)

Misafir 9bd

2 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2018, 18:58

Yaklaşık 1 ay önce başladı çok yavaş ilerliyor

Resul GUL

2 yıl önce - Prş 22 Ksm 2018, 12:26

İşlemin yapılacağı Bölge.

Bu Kavşağın dışında Bir yukarda Bülent Ecevit Bulvarı Kavşağı var İkisinin arası çok kısa olduğu için Bu arada Yoğunluk çok oluyor

Otoyol çıkışları sanırım Bülent Ecevit Kavşağına monte olacak sanki.. Geçen oradan geçerken bu kısımda Yol çalışması vardı Sanırım Mabi Bulvar dan gelenleri buraya yönlendiriyorlar..

Çalışmaların olduğu yer
Artı Mavi Bulvarın bir tarafı da kapalı görünüyor...

Furkan Özer1
2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 19:13

(+)

Alıntıdır

Resul GUL

2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 22:26

Türkmenbaşı otoban bağlantı yolu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Mavi Bulvar üzerindeki bu çalışmayı anlayamadım..
Otoyol giriş çıkışları Direk Türkmenbaşı Bulvarına çıkmayacak mı? Bilhassa Bülent Ecevit Bulvarı Girişindeki Kavşak da bir Çalışma bekliyordum..

Kaynak :Adana Büyükşehir Belediyesi

Furkan Özer1
2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 23:09

Bülent Ecevit Bulvarı kavşağı iptal olacak büyük ihtimal

Murat Ds
2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 23:18

Seçimler bitmeden yetişir mi?

AYDINDH

2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 23:36

Bu bağlantı projesi bittiğinde havalimanı çıkışı olarak burası kullanılır tahminimce.

Resul GUL

2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 23:40

O zaman, Bağlantıyı Mavi Bulvar dan yapacaklar Mavi Bulvar ile Otoyol Arasının en yakın olduğu yerde Bir kaç Ev ve iş yeri olacak Bu üstü kapatılan Yerin biraz daha Doğusunda, Oradan çıkış yapacaklar gibi..

Artı, Buranın Karşı tarafını nereden bağlayacaklar acaba? Orada da bir Halı saha olması lazım İlginç bir Giriş - Çıkış olacak..

Eğer bağlantı bu şekil olursa sıkıntı. Zaten Mavi Bulvarın bir trafiği var Bir de çıkışları buraya verirsen trafik daha çok sıkışır

Ama benim dediğim noktadan bir Bağlantı yapılırsa direk 2 Bulvar) a çıkış olacak (Türkmenbaşı ve Bülent Ecevit Bulvarı)

Priroda
2 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2018, 23:47

Bu giriş-çıkışlar yapılıp bitince Alparlan Türkeş Blv çıkışı ve Mavi Bulvar girişi kapatılacak diye duydum. Bakalım gelişmeler nasıl olacak!

sayfa 1
123 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM