Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
mherol
12 yıl önce - Çrş 22 Ksm 2006, 14:18
Bartın Inkum

Bartin`in şirin Inkum Beldesinden 2006 Ağustos ayına ait resimleri yolluyorum.

İnkum karadenizin sahili ve kumsalı ile temiz ve şirin bir köşesi. Yazlıkların bulunduğu  apartmanlarla
çevrili olmasına rağmen beton yığını tarzında değil. Ankara ve diğer yakın şehirlerin halkı günübirlik bile gelip tatil yapıyorlar. Bartın ın hali vakti yerinde insanlarının pekçoğunun yazlıkları varç Bartın şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta. Görmenizi tavsiye ederim.

(+)

Sahildeki denize sıfır cay bahçelerinden biri

(+)

Plajın kumu nefis

(+)

aksam saat 7 sularında saat 5 ten sonra deniz adeta çarşaf gibi

albatrosbanu
12 yıl önce - Çrş 22 Ksm 2006, 14:56

Nasıl sevindim ve mutlu oldum memleketimi görünce.Üstelik fotoğraflarda çok güzel olmuş ellerine sağlık Gökhan.Bartın'ın Amasra'sından da fotoğraflar bekliyorum.İyi bir makina alırsam katkıda bulunacağım söz.
Aklıma gelmişken İnkumuna gitmeye niyeti olanlar için söylüyorum.Denizi çok güzel ancak tehlikelidir.İyi yüzücü değilseniz asla açılmayın.Kıyıdan açıklarda ( hele dalga varken ) kuyular var.Anafor yapabiliyorlar.Yabancılardan her yaz bir iki kişi kaybederiz.Lütfen dikkatli olun.Amasra'da aynı sorun yoktur.Gönlünüzce açılabilirsiniz.

mherol
12 yıl önce - Çrş 22 Ksm 2006, 16:28
Bartin Inkum

Bu da tepeden Inkum

(+)

recai

12 yıl önce - Çrş 22 Ksm 2006, 17:23

1994-95 yılları arasında 15 ay benimde yaşadığım ve güzel anılarımın olduğu şirin kent bartın Askerliğimi yaptığım şu anda bile özlemini çektiğim güzel şehiri anılarımda canlardırdığınız için teşekkürler.

CanHayat ÖZYURT

12 yıl önce - Cum 01 Arl 2006, 12:50
Bartın

29.11.2006 da Bartında  çektiğim fotoğraflar..

(+)

(+)

(+)

sayfa 3
« önceki   1234 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler