Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Deniz EFE

9 ay önce - Sal 14 Ağu 2018, 10:15

Fotoğraf kalitesi için özür dilerim, yavaş yavaş açılışa hazır hale geliyor sanırım

(+)

Alp Serter

7 ay önce - Pts 24 Eyl 2018, 18:46

(+)

Otel 4 yıldızlı olarak kasımda açılışa hazırlanıyor.

Beykaresi
7 ay önce - Pts 24 Eyl 2018, 19:51

Balıkesir merkezinin böyle bir otele ihtiyacı vardı.
Hiltonu eline yüzüne bulaştıran bir yerel yönetim varken

Otelle ilgili detayları nerden bulabiliriz.

ahmet sert

7 ay önce - Pts 24 Eyl 2018, 20:24

Evet böyle otellere hatta daha fazlasına da ihtiyacımız var. Hilton konusunda yerel yönetimin suçlu olduğunu bir dereceye kadar düşünüyorum.Suçu illa da birilerine paylaştıracaksak Hilton otelini yapacak olan grup maalesef başrolde. Mali gücün yoksa, beceremeyeceksen, sana büyük gelen bir projeye neden talip olursun. Çok amiyane tabirler var bu konuyla ilgili ama seviyeyi düşürmeye gerek yok.Anlaşmadan sonra belediye üzerine düşen görevi ne derecede yaptı bilemiyorum ama şirketin de çok amatör ve acemi olduğu kesin. Belediye bu şirketin işi becerememesinden sonra bir ihaleye daha çıkmalı ve bu bölgeye bir otel kazandırılmalıydı diye düşünüyorum.

Deniz EFE

7 ay önce - Pts 24 Eyl 2018, 21:15

Ahmet bey merhabalar,
Hilton otelini üstlenen grup düşündüğünüz gibi güçsüz ya da acemi bir firma değildi. Aksine ülkenin bir çok Hilton otelini yapmış ve hali hazırda işleten bir firma, bunun dışında ülke dışında bir çok otel ve hükümet projelerine imza atmış. Eğer duyumlarımız doğruysa proje alanının içinde ki bir bölümü bağışlayan kişiyle belediye arasında ki bir durum söz konusuydu.
İyi akşamlar...

sayfa 2
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler