Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 253
efecanaktas
1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 16:33

Pazartesi günü ben de acelem olduğu için bu yolu kullandım. Kırşehir'den Hatay'a seyahat ettim. Gişe adını bilmiyorum ama Evren-Sarıyahşi bağlantı kavşağındaki gişeden girdim otobana. 15:40 gibi girdim otobana. Yol oldukça boştu, hatta ağır vasıtadan çok binek araç gördüm kullandığım güzergahta ilginçtir. Niğde'ye kadar 70 TL ödedim. Sanırım 160 km'den azdır kullandığım güzergah. Tesisler açılınca belki daha fazla kullanan olur, hatta umarım olur. Asfalt kalitesi de devlet otoyollarından kat kat iyi. Bariyer olmasına rağmen gişeler de hızlı. Ben önceden HGS'ye yükleme yapmıştım. 100 metre kalmadan bariyer açıldı. Tabi trafik yoğunluğu artarsa gişelerde yığılma olabilir. Özel sektör işlettiği için fiyat eleştirisi yapmayacağım. Herkes fikrini söylüyor zaten. Ama benim ekonomik durumum sıklıkla bu otoyolu kullanmaya müsaade etmez. Acelem olmadığı zaman alternatifi olan karayolunu kullanırım. Ankara-Niğde arası 140 TL yakmaz bile benim arabam.

gökhan gülşin

1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 16:50

Ali alimi bey, 2029'da yani 8 yıl sonra devletin olacak bir otoyol için; bence müteahhit firma ile gayet makul (hatta kârlı) bir antlaşma yapılmış.
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Tekrardan vatana ve millete hayırlı olsun diliyorum.
Allah nasip ederse Adana-Ankara-İstanbul seyahatlarımda kullanmak istiyorum.

Kartal
1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 19:39

Karayollari sitesine (www.kgm.gov.tr) yurt disindan ulasim olmuyor mu?

Son aylar sayfa acilmiyorda.

Hacem
1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 00:20

Ortaköy gişelerinden girip ,Ankara gişelerine kadar 180 km bir mesafeyi 92 tl gibi bir para ödedeim.
Bu orta gelirli bir vatandaş için çok fazla....Giderken de Ankara dan Ortaköy gişelerine 84 tl ödedim.
Daha makul bir fiyat olabilir...Gidiş ve dönüşte yol çok sakindi.

xgokhan
1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 01:50

Alıntı:

Kamu sitelerinin coguna yurt disindan erisim yok, UBAK da dahil.

ali alimi012
1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 07:21

bunun sebebi haince saldırılar olabilir
ama vpn kullanarak ulaşılabilir olması lazım
bir de öyle deneyin

ramir3438
1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 19:33

Alıntı:

Çünkü ülke dışından birçok kamu ve özel sektöre ddos saldırısı yapıyorlar. Hizmet sağlayıcı kolaylık yapıp ülke dışında erişimi kesmiş.

suleymanyilmaz
1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 19:58

Pazar günü sabah 6 gibi çorludan çıkıp Ankara Niğde otobanı kullanarak Gaziantepe gideceğim bakarım kaç saat sürecek

MehmetSit

1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 20:03

Google haritalara bugün itibariyle Kırşehir gişeleri resim ve konum olarak eklenmiştir haritalardan bakabilirsiniz

Mrtsari99
1 ay önce - Cmt 23 Oca 2021, 00:01

Geçen Ankara dan dönerken yanlışla girdim duble yolda konya tabelası vardı o yüzden otoyoldan gittim ama faturası ağır oldu

sayfa 253
ANA SAYFA -> ULAŞIM