Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Hasan Pullu
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 10:35

Alıntı:
İstanbul ve Ankara için yine büyük yarış olacak. Ak parti Ankara'yı az farkla aldı. İstanbul'dada makas iyice daralmıştı. Mhp ile bu şehirlerde ittifak olabilir.

ankara istanbulu akp alsın adana mersini mhp ye versinler

ali alimi012
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 10:38

yerel seçimler pek değişmedi nerdeyse 16 yılda
ama yerel seçimler çok önemli chp kalelerini alma zamanı geldi
en az 1 yada 2 kaleyi yıkma zamanı
diktatör bozuntularının duvarın kalanını yıkmasına izin vermeyelim
24 martta yada 31 martta olacak seçim

Ömer_KSK
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 11:08

Alıntı:
belediye başkanlıkları devlet memurluğu olsun. seçim filan yapılmasın. valilik gibi bir makam olsun.

1961 Anayasası yürürlüğe girmeden önce belediye başkanları atamayla göreve geliyormuş.

Bence belediye başkanları kaymakamlık sınavı gibi bir sınavla alınsın. Belediye meclisi üyelerini ve muhtarları ise 5 yılda bir yerel seçimle göreve getirmeye devam edelim.

Arkasına siyasi güç alan herkesin belediyeciliğin b'sini bilmediği halde kolayca başkan seçilebiliyor olması kentlerimizin altyapısının geri kalmasına daha fazla neden olmasın.

Sami Güleç
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 11:12

Alıntı:
adana mersini mhp ye versinler 

Sakın vermesinler.Görüyoruz Mersin'i Mezbahalar doldu..

Hasan Pullu
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 11:14

Alıntı:
Sakın vermesinler.Görüyoruz Mersin'i Mezbahalar doldu..

ben anlamam. adana-mersin ve istanbul chpkk nın eline geçerse bunlar iç savaş çıkartır. gördüğüm 3 kritik şehir bunlar.

Mete1965
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 11:22

katılıyorum,mhp ya da ak partinin alması elzem bu tarz kentlerde.hatay,antep,urfa da kritik oralarda ak parti ya da mhp almalı.bilmiyorum mhp nin tabanı nasıl oralarda.

UĞURÖZ
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 14:14

Muharrem İnce , İstanbul B. Bld başkanlığı için aday olacak söylentisi var.

Kilicdaroglu bu iddayi yalanlamadı.

" İnce ile görüşme yapacağız " dedi.

mahmut11
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 14:27

İzmir’in muhakkak AK Belediyecilik ile tanışması gerekiyor. CHP’nin yönetim anlayışı şu şekilde; “Biz bunlara hizmet yapmasak da olur, nasıl olsa her zaman bizi seçiyorlar.” Her yağmurda yolları sel alır, her sene başında suya zam gelir, ulaşıma zam gelir, üstüne üstlük 90 dakika aktarma hakkını kaldırma yolundaki ilk adımı köylerdeki aktarma sistemini kaldırarak başlarlar. İZBAN'ı metro diye gösterirler ama ilk biniş 10 TL kuralını getirirler, Hükümet stadyum yapmaya kalkar, engellerler, TOKİ’den bile korkarlar, otobüse bile TOPLU KONUTLAR yazarak korkularını dışavururlar. Başkanın "Ben ranta karşıyım" lafı vardır ama İzmir Fuarı'nın duvarlarını yıkıp gökdelene bahçe yapacağım diyen Sancak'a karşı sessiz kalır. İzmir böyle yönetiliyor. Acilen CHP'den kurtarılması lazım. Geçen seçimlerde, seçime 1 hafta- 10 gün kala belediye afişlerinde , belediye tasarımcılarının elinden çıktığı çok belli olan ancak izmir belediyesi logosu bulunmayan Atatürk sözlerini afiş olarak asmışlardı. Verilen alt mesaj belliydi. Bunlarla uğraşan bir anlayış yönetiyor İzmir'i...

MeteHan!
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 14:32

Muharrem eğer ibb adaylığı için razı olursa seçmeninde büyük hayalkırıklığı olur. Lider isen daha azı için değil daha fazlası için mücadele etmen lazım

osman yörükoğlu
1 yıl önce - Cum 29 Hzr 2018, 14:37

Izmir'i bilmem ama 2019'da Eskişehir'de Ak partinin Bşb'yi alacağını düşünüyorum.Zaten son seçimde burada Erdoğan ve Ak parti 1. oldu

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET