Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 16
tilsimonline

6 ay önce - Sal 07 May 2019, 13:40

Alıntı:
mansur yavas ile ankaraya civi cakilmaz ne milleti ne bahcesi ne kanali ne ankarasi

Projenin ihalesini Toki yaptı.
Oradan geçerken içeride çalışma olduğunu görünce araştırdım bu sonuç çıktı.Çakarlar(çivi) rahat olun.

Arda Beşir
6 ay önce - Sal 07 May 2019, 13:46

Yaparsa devlet yapar

tilsimonline

6 ay önce - Çrş 08 May 2019, 10:00

Bugun Tokinin ihale ettiği AKM alanın etrafındaki proje görsellerinde Hitit güneşinide gördüm,proje içinde peyzaj ile bütünlüğü sağlayıcı olarak kullanılmış.
Eklemiş olduğum fotoğrafta meydanın merkezindeki Hitit Güneş Anıtı var.

Sonra dedim TOKİ Ankaranın amblemini Hitit Güneşi mi yapmak istiyor

(+)

Arda Beşir
6 ay önce - Çrş 08 May 2019, 12:41

Alıntı:
TOKİ Ankaranın amblemini Hitit Güneşi mi yapmak istiyor

Meclis üyeleri varken mi
Sembol de falan değilim, camiyse cami olsun, güneşse güneş, aysa ay.
Daha büyük sorunlar var, onlar çözülmeli.
İktidar yanlısıyım diye gerçekleri söylemeyecek değilim.
Melih Gökçek'in başkanlığı süresince yaptığı en iyi şey bence 15 Temmuz gecesi belediye çalışanlarını organize etmesidir. Gerisini demeye gerek yok, Ankara geri kaldı. Gökçek iyi ki aday değildi, Özhaseki devlet desteğiyle projelere imza atardı. Meclis üyeleriyle uyumlu olurdu. Mansur Yavaş bunalrdan mahrum olacak.

Misafir 203

6 ay önce - Çrş 08 May 2019, 22:33

Cebeci stadı millet bahçesi ne zaman başlayacak

Misafir d36

6 ay önce - Prş 09 May 2019, 22:48

Cebeciden önce Göksuparkın ihtiyacı var bakıma genişletilmesine önce eksiklikler giderilsin lütfen ada kısmında tahtalar çürüdü gölün genişletilmesi çevre peyzajı yapılmalı...Ayrıca gençlik parkının yenilenmesi lazım yeni peyzaj yapılmalı harikalar diyarının da aynı bakım onarım yeniliklere ihtiyacı var bunlarım bakımının yapılmasını istiyoruz ilgililerin dikkatine

tilsimonline

5 ay önce - Pts 27 May 2019, 13:26

AKM de çalışmalar hızlandı sanırım, Ankamall tarafındaki demir kapıyı levhalarla kapatmışlar.

Misafir 00c

5 ay önce - Pts 27 May 2019, 23:20

Hürriyet Ankara ekinde bugün okudum millet bahçesi kahramankazana yapılıyor TBMM çakırlarda mebuskent bölgesine yapılacak yazıyor Eylül ayında temel atılıyor, hayırlı olsun.

Misafir d36

5 ay önce - Sal 28 May 2019, 00:27

Mansur Yavaştan görelim bir çalışma devletimiz yapıyor Ankara Büyük Şehir belediyesi ne zaman yapacak parkları seçim vaatlerinde vardı vaat olarak kalmasın istiyoruz büyük parkları bekliyoruz...

Yakup

5 ay önce - Sal 28 May 2019, 00:50

Alıntı:

Mansur Yavaştan görelim bir çalışma devletimiz yapıyor Ankara Büyük Şehir belediyesi ne zaman yapacak parkları seçim vaatlerinde vardı vaat olarak kalmasın istiyoruz büyük parkları bekliyoruz...

Her iki taraf, “park yapacagim kisilere veriyor..

Halkin oyu o kadar mi ucuz?

sayfa 16
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet