Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Arda Beşir
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 16:22

1 sene icinde tamamlanacak

Mem06
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:12

Kanal Ankara da durum nedir ?

Arda Beşir
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:16

Ankara oy vermedi, projeleri istiyor Köyüm olduğu için bana Yükseltepe Millet Bahçesi ne zaman yapılacak diye soranlar oluyor. Adayların projeleriydi, kazanan yapar, kazanamayan yapar. Mansur Yavş belki 13 milyon m2 nin 10 katı kadar yeşil alan yapar, bekleyip göreceğiz. Kanal Ankara da zor, belediye değiştiği için sil baştan olabilir. Ana yollar, caddeler vs ihaleler Büyükşehire ait sonuçta

mustafaunalin
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:29

Bunun nesi karalama.Ankara'da bütün projeler sürekli açıklanıp açıklanıp öteleniyor.Örnek olarak Esenboğa metrosunu verebiliriz ya da Ovacık metrosunu ya da Akm düzenlemesini, ben yıllardır seçim dönemlerinde dinliyorum lakin somut bir saha çalışması ya yok ya da ben göremiyorum.Sonuç olarakta demokrasinin yumruğunu yiyip üç beş oy için sinekten yağ çıkarırcasına seçilmişlerin hakkını gasp ediyorlar...

Arda Beşir
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:32

Alıntı:
Bu bahcelerin bir kısmını cumhurbaşkanı açıklamıştı sanırım onlarda iptal edildi.Malum hiçbir gelişme yok Akm'de.

Bu tam olarak bir karalama. Çünkü Murat Kurum 2020 ortasında AKM Millet Bahçesi tamamlanacak dedi.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/ankar ...83721.html

https://www.haberler.com/kurum-ankara-akm-millet- ...90-haberi/

Erdoğan'ın 10 milyon farkla kazanması demokrasi değil, sizin 20-30 bin farkla kazanmanız demokrasi

eretna1048
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:45

ya ne millet bahçesi kardeşim .şu aktarma ücretini kaldırsın aktarma süresini 120 dakikaya çıkarsın sabah 06-09 arası akşam 16-20 arası herkese öğrenci asgari ücretle çalışanlar toplu taşımayı 1 tl yapsın yeter.milletin gönlüne girer.insanlar biraz rahatlasın

Arda Beşir
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:48

Bu dediklerinin hepsini Mansur Yavş yapar işte. Haseki öğrencilere yüzde 50 indirim taahhütü verdi diye otobüsçüler sözle linç etmeye başlamıştı.
Millet İzmir, Tekirdağ, Edirne, Muğla, Aydın falan böyle sanacak

eretna1048
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 17:54

sen mevcut durumdan gayet memnunsun anlaşılan .bunları yaparsa milletin gönlüne girer .parkla bahçeyle uğraşılacak zaman değil.yazıktır millete .belediye araçları metro başkentrayda ankarayda neden olmasın çiçeğe böceğe harcanan para ulaştırmaya aktarılsın.dolmuşta kısa mesafe 3 tl bilgin olsun arda

Arda Beşir
3 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 18:00

Sen başka konularda konuşuyorsun. O zaman ben de diyim, bundan önce 70-80 sene paralar heykele harcanmış, harcanmasaydı şimdi Türkiye çok daha ileride olurdu diyim bu konu böyle uzar gider. Adalar niye yok yere verilmiş diyim, bunun ardı arkası gelmez. Millet bahçesi olsun, yeşillik olsun. Bu başlık bu. Sen diğer başlıkta yaz bunları, ekonomi başlıklarında.

Mem06
3 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 07:36

Ben kanal Ankara ile ilgili bir soru sordum cevap verebilecek olan yok mu ?

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314151617   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet