Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 399
Meçhul Adanalı
1 ay önce - Pts 19 Ekm 2020, 13:33

Alıntı:

Kardeşim sormadım fakat bizimde tapunun içinde milli emlak var onlarda bekliyoruz diyor. Bugün belediyede Melih bey ile görüştüm imar müdürü müteahhit girecek aski altyapı yapacak yollar öyle gelir diyor. Allah sonumuzu hayır etsin

Kendi kendinizi tatmin etmekten başka birşey yapmıyorsunuz, günlerdir geldi gelecek diye bu sayfayı gereksiz yere işgal ediyorsunuz, bu Belediye’den siz daha çok hizmet beklersiniz ama sonunda yine büyük bir hayalkırıklığı

Ali sığmak
1 ay önce - Pts 19 Ekm 2020, 21:58
Şambayadı imar

Sendeki karın ağrısı nedir meçhul ben burda herkese yardımcı olmak adına bilgi paylaşıyorum amacımız akilparelik değil havadis almak birlik olmak bu sayfada da benim yazmam kağıt harcamıyor sanırım senin içindeki sıkıntı nedir söyle mal benim ister satarım ister beklerim 8 dönüm yerim var kime ne dönümü trilyon

Meçhul Adanalı
1 ay önce - Pts 19 Ekm 2020, 23:08

Alıntı:
söyle mal benim ister satarım ister beklerim 8 dönüm yerim var kime ne dönümü trilyon

Yahu bana ne senin arazinden kardeşim, kendin çalıp kendin oynuyorsun, yok bilmem kimle görüştüm, bilmem öyle olmuş böyle olacak hep fasafiso işler, adamlar 100 metrelik yolu yapamıyor gidip dağın başında altyapısı olmayan üstyapısı olmayan yollarımı açacak, hayal aleminde yaşıyorsun dostum gereksiz yere burayı işgal ediyorsun, sırf orada biraz arazin var diye Millete algı çekiyorsun, ayıptır Milletle kafa bulma, iki yıl önce Haziran ayında bu sayfada bu konu yazılmaya başlanmış, o günden bu yana değişen ne var soruyorum, koca bir hiç, bir iki yıl daha geçecek yine koca bir hiç, o yüzden boşuna hayal satmayın diyorum, İnşallah herkes malıyla müvaffak olur ona diyecek birşeyim yok ama böyle hayal satarak değil, olduğuna bırakın nasibinizde varsa olur, yoksa’da ne yaparsanız yapın değişen hiçbir şey olmaz.

Ali sığmak
1 ay önce - Pts 19 Ekm 2020, 23:58
Şambayadı imar

Meçhul seni hala anlamadım ne hayal satması nede meşguliyet senin derdin ne ben bilgi paylaşımı yapıyorum. Sen boş işler bunlar diyorsun boşsa bu sayfada işin ne amacın ne istersen ver adresini telefonunu yüzyüzede görüşebiliriz seninlede bilgi paylaşırız[/code]

01 kral
1 ay önce - Cum 23 Ekm 2020, 09:16

Soner baskan koronaya yakalanmis artik yorum yapmiyacam...

Meçhul Adanalı
1 ay önce - Cmt 24 Ekm 2020, 02:25

Burada verilen sözler vardı ne oldu, koca bir hiç?

Kabasakal01 1987
1 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 17:41

Var mı bilgisi olan arkadaşlar

Reis0172
3 hafta önce - Prş 05 Ksm 2020, 19:53

Arkadaşlar bir sorum olacak buradakiler bilir. 600 m2lik bir arsa tapusunu yine kendi adına 300 m2lik iki farklı tapu yaptığınız vakit herhengi bir tapu harcı ödemesi felan yapılır mı. Satış yok sadece 1 tapuyu iki tapuya çıkartacaksın ve yine kendi adına yapacaksın

selahattin01
3 hafta önce - Cum 06 Ksm 2020, 17:20

Reis bırak tapuyu ikiye bölme icin ücret ödemeyi tapu dairesinin önünden gecerken içeriye dogru kafayı uzatsan devlet haracını keser.arsa değerinizin binde 11.38 i kadar tapu ayırma harcı ödermişsiniz google amca öyle diyor.

iboş01
3 hafta önce - Pts 09 Ksm 2020, 18:16

Arkadaşlar uzun zamandır sessizlik hakim sitede yeni gelişme varmı acaba fiyatları kontrol ettim sahibinden de 1100 civarı yazanlar var 1.2 yerlere mütahitlerin durumu nedir ilgilenen mütahitler varmı şambayatla

sayfa 399
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET