Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 397
baynadir
1 ay önce - Cmt 10 Ekm 2020, 11:33

bt99 kardeşim, bende yazmıştım cimere. Belediye aynı cevabı geçen hafta bana yazdı. Birebir kopyası... En az 20-30 kişi belediyeye gitmezsek bi b.k olmaz

Ali sığmak
1 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 00:06
Şambayadı imar

Bugün bende yazdım başkana aynı cevap evet birlik olup belediyeye baskı yapmak lazım

Rtncr
1 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 13:06

Sarıçam da halkın haberi yokken büyükşehir belediyesi ve sarıçam belediyesi yaptıklar sarıçam akılda yokken şambayat bölgesinde yıllar önce imar verilmiş önemli olan yapa bilen gerçekten icraat yaptığı gözle görülen bir belediyeler olmalı dır......

Halit01
1 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 14:19

Aynen katılıyorum. Klasik CHP anlayışı ile karşı karşıyayız. Bol laf az iş. Uzattıkça uzatıyor. MHP muhalif iken büyükşehir ve ilçe belediye ile Sarıçamı dizayn ettiler. Bunlar uzattıkça uzatıyor. Yok asfalt sezon sonu yok ekonomik kriz diyip duracaklar.

fthunl
1 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 14:20

Ekonomik kriz varmı var. Ama asıl kriz Büyükşehir ile ilçe belediyesi arasında gibi. Bu da zamanla anlaşılacak . Hak sahiplerini memnun etmek adına üç beş iş makinası dahi bölgeye yetecekken habire kopyala yapıştır cevaplar.Sonu hayır olur inşallah.

Halit01
1 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 15:01

Yaz mevsiminde garaşlarında hiçmi yoktu boşta iş makinaları. 10 personel 5 iş makinası göndermek çokmu zordu bölgeye. Vergi alacaksınız bu kadar yer için dünyanın parası eder. Çalışma yapsalardı bundan cesaretle mütehaitler bölgeye çoktan girmişlerdi. Bu sayede inşaat ruhsatları için büyük bir gelir kalemi açılırdı belediye için. Bu sayede şehir ekonomisine bi canlılık gelirdi. Benim şahsi görüşüm Zeydan Karalar burası için olumlu yönde bir çalışma yapmayacağı yönünde.

Yilmaz09
1 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 16:02

Yapilmaz bosa umut beklemeyin hikaye 10 yılı var daha ne makinesi hayret ya

blt99
1 ay önce - Pts 12 Ekm 2020, 11:42

ARKADAŞLAR CİMERDEN YAZMIŞTIM, ÇUKUROVA BELEDİYESİNİN CEVABINI AYNEN BURAYA İLETİYORUM; Bahse konu olan bölgenin imar planları yapılmış olup, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Belediyesi ve ASKİ Genel Müdürlüğü ile ortak çalışma yapılacak olup, Ocak ayı ortalarından itibaren bölgeye girilmesi için program yapılacaktır.
Bilgilerinize arz ederim.

blt99
1 ay önce - Pts 12 Ekm 2020, 11:45

YANİ ANLAYACAĞINIZ ORTADA PROĞRAM FELAN YOK DAHA. SONER BEY ASFALT SEZONU BİTİNCE DİYOR AMA ORTADA DAHA İŞ PROĞRAMI YOK, OCAK AYI ORTASINDAN SONRA PROĞRAMA DAHİL EDİLECEK DİYOR O DA KEİNLİĞİ YOK.

Halit01
1 ay önce - Pts 12 Ekm 2020, 11:59

Bahse konu olan bölgenin imar planları yapılmış olup, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Belediyesi ve ASKİ Genel Müdürlüğü ile ortak çalışma yapılacak olup, Ocak ayı ortalarından itibaren bölgeye girilmesi için program yapılacaktır.
Bilgilerinize arz ederim.

Şimdi baktım bugün cimerden cevap gelmiş banada aynı cevabı vermiş Çukurova belediyesi.
Kopyala yapıştırı bile yapmış büyük başkan cimere
Ne diyelim seviyor kopyala yapıştırı büyük başkan
Bize asfalt sezonu diyordu demekki Ocak ayına kadar asfalt dökecekler.
Çok laf az iş

sayfa 397
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET