Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 391
adn0101
1 ay önce - Çrş 16 Eyl 2020, 13:23
Şambayadı

Değerli arkadaşlar...
burada provokasyon yapmam şahsım adına...
fakat MEVCUT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI bölgeye çok yanaşma taraftarı değil sanırım
genelde hizmet kırsal da ve GÜNEY ADANA da...
geldiğinden beri bir adım yol kat etmedi...
bölge de ki onbinlerce insanın mağduriyetini...
gelecek seçime koyarlarsa hata ederler...
2.kez o koltuğu hak edemezler...
net söylüyorum...
bölge sürekli öteleniyor...
mevcut 16000 hak sahibi insan hiçe sayılıyor...

Halit01
1 ay önce - Çrş 16 Eyl 2020, 13:53

Saygılı ve edepli şekilde bölge için soru sordum bölgede binlerce mağdur insan olduğunu niye bölgede inşaatlar için altyapı ve yol çalışması yapılmadığını sordum silmişler yorumumu. Lafa gelince demokrat insanlarız deniliyor. Bölge için çözüm üretin diye soruları istemiyorlar belliki. Soner Çetin beyde sağolsun çok ugraştı imar için allah razı olsun ama aradan 9 ay geçti tek bir adım atmadı. Soru soruluncada ben yapmayacağım şeyin sözünü vermem diyor oda kızıyor. Ak partili yönetimler olsaydı buralarda şuan onbinlerce insan ikamet ederdi. Boş alan kalmazdı. Ama klasik CHP yönetimi ile karşı karşıyayız. Çok laf az iş

iboş01
1 ay önce - Çrş 16 Eyl 2020, 14:21

Dün yine Çukurova belediyesini arayıp şambayadi asfaltlamasi için cevap istedim TLF alıp size dönecez dediler ama henüz dönen olmadi

Meçhul Adanalı
1 ay önce - Çrş 16 Eyl 2020, 15:08

İlaçlamada tecrübeli binlerce İnsanı işten çıkarmayacağınıza dair söz verdiğiniz halde işten çıkarırsanız ilaçlamadan anlayan adam bulamazsınız, birde Chp Belediyeciliği diye İnsanın aklıyla alay ediyorlar.

blt99
1 ay önce - Cum 18 Eyl 2020, 12:27

Arkadaşlar bugün Soner çetine facebook ve instagramdan soru sorun. Yanılmıyorsam 14:00 ile 16:00 arası soru alıyor.

01 kral
4 hafta önce - Sal 22 Eyl 2020, 10:12

Soner baskan sambayat icin hep turibune oynadi bizde inandik gelecek secime guzel malzeme yapar

adn0101
3 hafta önce - Cum 25 Eyl 2020, 14:23
Şambayadı

Soner çetin yine
şambayadı asfalt sorusuna KOPYALA/YAPIŞTIR cevabı verdi..
asfalt sezonu bitince vs vs vs vs...

Halit01
3 hafta önce - Cum 25 Eyl 2020, 15:09

Soner Çetin asfalt sezonu bitince büyükşehir ile beraber imar yollarının açılacağını söyledi.
Corona salgını ve yağmur sezonu girerse araya muhtemelen Nisan mayıs 2021 gibi girerler bölgeye.

estep
3 hafta önce - Cum 25 Eyl 2020, 15:11

O tarihte yeniden asfalt sezonu başladı diyecek.bunları göndermeden bu iş çözülmez

adn0101
3 hafta önce - Cum 25 Eyl 2020, 16:09
Şambayadı

asfalt sezonu ekim sonunda biter adana da...
Sonra diyecek ki KÜRESEL PANDEMİ DALGASI , DURAĞAN İNŞAAT SEKTÖRÜ vs vs...
sonra ilkbahar gelir...asfalt sezonu başlar...
yine aynı terane...

sayfa 391
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET