Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 362
Sahipler
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 14:59

İlâhi saki01 ..yav...halit ne diyon buna ...amma güldürücü çıktınız..

Halit01
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 15:18

Sahipler artık öyle....
Rüyada görülenler, kulaktan duyma asparagaz yalan veyahu dogru farketmez ne varsa yazacağız.

Saki01
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 15:54

Işte cahil insan kendini belli eder o lafin anlami rüyanızda görür sünüz

01 kral
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 15:54

Yarin birgun insaatlar basladiginda bizim yere niye gelmediler var burda bir dumen falan fistik dersiniz huylu huyundan vazgecer mi

Saki01
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 15:56
Kral

Yarın birgün 25 yıldır sryr rüya gör bence

mhmt1
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 16:25

Utanmadan yüzsüz ,asılsız, hazımsız yorumları kaydeye almayın arkadaşlar , bundan sonra iyi olur

Sahipler
2 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 21:09

Saki01 senin derin mana içeren niyetinin rüya olduğunu hemen anlayamadım..
Halit kardeşim paylaşıma devam..sonuçta elde yok avuçta yok..gelen giden de yok arkadaş..
Soran da yok..makineler yok..

Bu arada arkadaşlar ev fiyatlarında yükseliş var.. Bu, evlerin satıldığını gösterir..
Herkes kazanacak.. arsa sahiplerini güzel günler bekliyor. Belediyenin çabalarının farkındayım. Lâkin herkes ihtiyatlı davranıyor.müteahhitler dâhil. Arsaların olduğu bölgeyle ilgili bir sıkıntı yok.
Arsa değerlerinin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Ülke ekonomisinin canlanması buralardaki çakışmaları da hızlandıracaktır.
Bunca yıl bekledik. Ben 2004 yılından beri bekliyorum. Nice belediyeler geldi geçti. Yakından takip ettim o günleri..itirazlar..yavaştan almalar. Gündeme almamalar. Bölgeyi atıl duruma düşürmeye çalışmalar..
Bunlar 2004 yılından beri karşılaştıklarimiz. Bugün için en azından niyet anlamında böyle sorunlar kalmadı.
Arsam 1.2 ..metre kare fiyatı şimdilik 1200 tl .
Mal benim ..metresine 1 milyon da derim..
Akşamdan sabaha beklenti yok. Ancak geçmiş 16 yıla bakınca çok yakın gelecekte beklediğinize degecektir. Malınıza sahip çıkın ..artık belirsizlik diye birşey kalmadi.
Hatirlayin geçmiş sureci..planlar yapilmadi. Yapildi itiraz edildi..kaç defa hem de ....mahkemeler ..planlar bozuldu..yeniden yapilacak dendi..sonra sureç sürümcemede bırakıldı.
Sariçama yönelme oldu. Orada insaatlar adeta akşamdan sabaha yapıldı. Hangi ara plan yaptınız sarıçamda. Hangi ara inşaata başladınız..kaşla göz arasında bunlar oldu bitti.
Kabasakal tarafı son 2 yılda netleşti. Bu sürecin de nasıl yürüdüğünü biliyoruz. Yanisi önümüz açık..

Saki01 ..halit01 iyi rüyalar gari...

Saki01
2 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 08:06

Peki sahipler tmm inandim kardeşim sana bizi haiz görme 25 yılın beklentisi artik sınır olyrz bunu anlamı kat sınırı ne 8 kat mı [/code]

Sahipler
2 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 08:38

10 kat

Saricamli
2 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 09:00

Ben bu sayfayı 4 yil veya 5 yıldir okuyorum
Bayağıdır es geçiyordum fakat bugün bakim dedim hala bir arpaboyu yol alınmamış ama hep yapılacak olacak az sabredin hatta sarıçamla kiyasladiniz ama ortada nebir yol nebir müteahhit nede bir çalişma gördüm.

sayfa 362
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET