Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 361
mhmt1
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 22:14

Teebiyesizler

mhmt1
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 22:40

Burda yıllarının emeğini birikimini verip yıllardır arsa alan var , terbiyesiz edepsiz asılsız yorum yapanlara yazıklar olsun utanmazlar

mhmt1
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 22:42

30 yıllık birikimimle arsa aldım yıllar önce , şimdi inşaata açıldı ruhsat verildi , hala asılsız dalga geçer gibi yorum yapanlar var utanmazlar

Halit01
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 23:50

Evet kimse kimseyle dalga geçmesin arkadaşlar
Kabasakal ve Esentepenin nerede olduğunu bilmeden, kaç blok yapı nerede yapılı olduğunu bilmeden kafasına göre müjde vermesin kimse.
Siyasetçiler sağolsun makinaları gönderdik çalışmaya başladık diye bildirim yaparken bizde birbirimize gaz vermeyelim.
Sanırım burada herkesin ortak menfaati var oda arsa.
Kalp kırmaya gerek yok.
Gerçek ve doğru bilgiler altında paylaşım yapmak hayırlıdır.
Kimse hayal ve Ümit tacirliği yapmasın.

mhmt1
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 01:16

Halit01 eski yorumlarına bak 5 sene sonra aynı olur diyen saçma sapan yorum yapan sen değilmişin??? en son yaptığın yorumla diğer yorumlarının ne alakası var ne bu tutarsizlik dalga geçen sensin , bir öyle bir böyle yazan sensin , neyin kafasindasin sen??

Halit01
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 01:46

mhmt01 sen birkez daha akıllı şekilde tekrar bak yazdıklarıma. Hepsinde 5 sene önceki fiyatlar var diye yazmışım. Bir defa yazdıysam 5 sene sonra aynı fiyatlar olur diye söz özür dileyecem. Saki abim size gerçekleri yazıyor kızıyorsunuz. Ben ve saki abim burada yazsak mütehaitle %50 ye anlaştım. Metresi 1500 tl oldu. İş makinaları geldi yolları açtı. Belediye altyapı çalışmaları başlattı o zaman bizden iyisi yok. Gerçekçi olun arkadaşlar gerçekçi kafanızı kuma gömmeyin.

01 kral
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 02:23

Halit sen neyin kafasini yasiyon munkunse yazma kimseninde yatirimiyla dalga gecme sen zeki zannetme kendini seni inandirmak gibi gorevimde yok yazdiklarimda cukurova belediyesinde calisan memur arkadasi soyledigini yazdim ama dogru ama yanlis sadece bilgi icin yazdim sen ve senin gibiler yeri var veya yok onuda bilmiyoruz senin mavralarini kimse dinlemek zorunda degil......

Saki01
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 14:03

8 kepçe 15 kamyon bir paletli kepçe 50 işçi calisiyr yollari acyr kaldırım ışıklandırma felaket çalışma var

Sahipler
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 14:52

Saki01 foto paylaş kardeşim nerede makineler
Ben buradan göremiyorum..hanı nerdeler.. yoklar
01 kral..mhm sakin olun arkadaşlar..ben he diyip geçiyorum sizde öyle yapın..
Biz gelecek için yatırım ne olur fiyatlar ne olur müteahhitle kaça anlaşılır.. ruhsatlar alınmaya başlanmış inşaatlar yükselmeye başlarsa ne taraftan başlanır gibi konuları paylaşmaya devam edelim

En son Sahipler tarafından Pzr 05 Tem 2020, 14:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Saki01
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 14:54

Rüyamda gördüm yaaa

sayfa 361
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET