Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 358
01 kral
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 14:46

Zeydanla soner baskan ortak projeler hakkinda bugun gorusme yapmis acaba sambayat gundeme geldimi soru isareti

Saki01
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 15:48

Kesinlikle yoktur unuttular bizi

Halit01
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 16:52

Gündemlerinde bile yokuzdur.

Sahipler
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 17:19

20 yıllık sorunun sorumlusu gelip corona mi ..20 yildir adana adim adim koye çevrildi..
Şimdi umut var aydınlık var..karanlık yok..belirsizlik yok..az kaldı sabir..eskinin tortusu kalkıyor adana dan

Kkali
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 21:25

Arkadaşlar 7 müteahhit proje baş vurusunda bulunmuş haberi müteahhit olan yakınımda aldım lütfen hangi müteahhit olduğunu sormayın isim veremem ciddi haberler aldıkca sizlerle paylaşırım herkese hayırlı cumalar

Sahipler
2 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 23:39

Téşekkürler..olumlu , yapıcı/bilgilendirici tavır , fikir ve yazılarla katkı sağlayan herkese téşekkürler..
Fiyat artışları..inşaat yüzdeleri vs. Konularında arsa sahipleri olarak herkesi, ortak karar alma noktasında birleşmek üzere fikir alış verişinde bulunmaya davet ediyorum..
Neler yapılabilir..sürece belediyelerin katkısı nasıl olur..
Örneğin müteahhitleri teşvik noktasında girişim olacak mı?
Ya da emlak piyasasında hareketlenme olduğunu hepimiz biliyoruz..Adana da emlak piyasasında son durum nedir?
Vs.vs. konuşacak çok şey var.

.

Halit01
2 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 00:04

Soner Çetin Büyükşehir ve ilçe belediyemiz bölgede iş makinaları ile çalışmaya başladı diyeli 2 hafta oldu ve 2 haftadır iş makinaları görünmez şekilde çalışıyor.
Bu tür bilgi amaçlı paylaşım serbestmi sahipler???

Sahipler
2 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 13:02

Size serbest kardeşim.. devam ..

Halit01
2 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 14:03

5 Ocak’ta büyük şov yapıldı tapu dagıtımı diye. Şimdi vergi alacaklar. Her zaman sosyal medyada şov yapıyor başkan. İş makinaları gönderecem Büyükşehir gönderdi beraber çalışıyoruz diye ama faliyetleri gören kör oluyor heralde. Şimdide ruhsat başvuruları yapıldı diye milletin ağzına bal çalıyor büyük başkan. Kıssadan anlatmak istediğim millete gaz veriyorlar. İşin içinde ekonomik kriz veya corona virüs olduğuna inanmıyorum artık.

Sahipler
2 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 15:12

Ne var sence işin içinde..ne olaki yani..bunca ,"şov" dan sonra.
Belediyenin en büyük gelir kalemidir yapı ruhsatı vermek. Niye bundan vazgeçmiş olsunlar sence?

sayfa 358
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET