Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 326
Tarum34
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 15:29

Başkanım Hayırlı Cuma'lar Geçmiş Bayramınızda tekrardan Mübarek olsun Başkanım ben Siz olun Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar olsun instagram hesabından Sizleri takib ediyorum ve birşey dikkatimi çekti Büyükşehir Başkanı Sayın Zeydan Karalar instagram hesabından sürekli yol çalışmalarıyla ilgili paylaşımlar yapıyor özellikle asfaltlama işini ve benim Size sorum şudur Başkanım bu yol çalışması yapılan yerlerde koronavirüs sorun teşkil etmiyormu hani biz diyoruzya Şambayatla ilgili yollar ne zaman yapılacak Sizde koronavirüs salgını bittikten sonra diyorsunuz yani söz konusu Şambayat oluncamı koronavirüs sorun teşkil etmekte eğer öyleyse Adana'nın genelindede bu hastalık sorun olması lazım benim aklıma gerçektende bu konu takıldı Başkanım tabiikide insan sağlığı herzaman için herşeyden önce gelir ama böyle benim sorduğum gibi bir durum olunca ister istemez kafamı kurcalıyor bu durum ve şimdiden vereceğiniz bilgi için Siz ve çalışma Ekibinize çok teşekkür ederim Saygılar Başkanım...!

Tarum34
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 15:30

Değerli hemşehrim; asfalt sezonunda olduğumuz için şehir içindeki asfalt çalışmalarına ağırlık vermemiz gerekiyor. Çünkü sezonu kaçırmamamız gerekiyor. Şambayadı bölgesine Büyükşehir Belediyesi ile birlikte girmemiz gerekiyor. Bu nedenle koordineli bir çalışma yapılması zarureti ortaya çıkıyor. Bütün bunları yapılabilmesi için ekonomik sıkıntıların biraz hafiflemesi ve ruhsat başvurularının da yapılması gerekiyor. Saygılarımla.

Tarum34
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 15:32

Her gün birşey sorun oluyor Başkqnım Şambayatla ilgili virüs mevzusu bitti herhalde şimdide ekonomik kriz diyorsunuz Siz yolları yapmaya başlasaydınızda millet ruhsatlarını alırdı bu neys her gün başka bir sorun çıkıyor Şambayatta Başkanım gerçektende sabır taşı olsa çatlar insanlar Vallahi bıktık yahu yapmıyoruz deyinde bizde anlasak

adn0101
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 18:13
Şambayadı

üyee01
ada parsel paylaşırsan bölge hakkında ayrıntı verebilirim...

tarum
teşekkür ederim bugün on binlerce kişinin sesi olduğun için...

Arkadaşlar bölgeye BELEDİYELER girmeden bir hareket beklemek sanki ZOR gibi...
girebilecek müteahhit var ama IŞIK GÖRMESİ lazım..
BENİM GÖRÜŞÜM ŞU BELEDİYELER TEMMUZ GİBİ GİRİP ÖNCE YAŞAR KEMAL İ ASFALTLARLAR VE AÇILMASI PLANLANMIŞ YOLLARI SIYIRIRLAR... ben AĞUSTOS ayı gibi BAŞLAMAYI PLANLAYAN MÜTEAHHİTLERİN BAŞLAMASININ SÖZ KONUSU OLABİLECEĞİNİ TAHMİN EDİYORUM...
TABİİ ülkemizde YARIN belli değil ama UMARIM EN KISA ZAMANDA HERKESİN ARSASI DEĞERİNİ GÖRÜR VE NAKTE DÖNMEK İSTEYEN DÖNER...

Üyee01
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 18:49

Eski parsel 8077 de şimdi TM hatırlamıyorum 14765 si sanırım

adn0101
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 20:24

14765/1 ise. Arsanız. Engebeli ve çok ergonomik yerde değil. M2 şuan ALICI fiyatı 450/500₺ civarı. 8065/2 de 500₺ ye yerler var. Örnek amaçlı en yakın parsel

Üyee01
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 20:57

Teşekkür ederim. Miras kalır artık alan olmazsa.. Kısmet

01 kral
2 ay önce - Cmt 30 May 2020, 02:47

adn0101 8100 ada parsel 3 deki yer icin durum nedir tam tokinin dibi tesekkurler

adn0101
2 ay önce - Cmt 30 May 2020, 06:53
Cevap

01kral
O parsel çook gereksiz büyüktü. Yarıya böldüler dağıttılar ama yine gereksiz büyük 44.000 küsür m2. Yapılaşma adına çook fazla büyük. Ama ondan da önemlisi tamam ŞAMBAYADI vs ama KONUM OLARAK ve FİZİKİ özellik olarak. Çok fazla eğim var arazide. Yani gözünüzü kapatıp hayal edin bölgeyi cm cm bilen olarak söylüyorum. Hayalimde bina konduramıyorum oraya
Hıııı ne olur. Boş mu kalır. Asla. Bir yolu bulur ama ne olur süreçte. Mesela orada 350/400₺ ye arsalar. Satıldı. Satılıyor. 500/700₺ arası isteyenler. Var ama. Gören almaz. Parselden bakan alır ucuz aldım SANAR. orada şambayadı hareket kazandıkça m2 fiyatı artarak el değiştirmeler hızlanır vs. Ama doğrudan pasta gibi arsalar varken oraya girecek / Kiiii yüzlerce hissedar var orada. Belki şambayadının en kalabalık ada parselidir.
/ müteahhit olmaz

fthunl
2 ay önce - Cmt 30 May 2020, 11:30

14976 nasıl sizce.

sayfa 326
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET