Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 325
01 kral
1 ay önce - Cmt 23 May 2020, 08:43

Bekledik bekledik sonuna geldik sinirlendin satiyorum diyenin aklina sasarim virus elbet bitecek adana daire stogu bitmek uzere mutlaka biseyler olur kimsenin gazina gelmeyin herkesin bayramini kutluyorum.

Tarum34
1 ay önce - Cmt 23 May 2020, 16:14

Herkesin Ramazan bayramını kutluyorum. Rabbim korona belasını başımızdan atmasını temenni ediyorum. İnşallah hepimiz sağlıklı çıkarız bu virüssen.

adn0101
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 09:45
Şambayadı

Sevgili arkadaşlar. Kimseye yerinizi İLLA Ki Satın demedim. Demiyorum. Hani ne oldu. Hani bilmem ne olacaktı vs vs diye sürekli soran. Konuşan kişilere dedim ki satıyorsan fiyat bu şuan bu. İlla ki para edecek daha iyi rakamlar tabii ki görülecek. Ama şuan bu. Harici yalan. Ve şuan ki dönem için 800₺ + fiyat beklemek an itibari ile hayal
İnşallaah belediye bölgeye girer haziranda. Sonrasında birkaç firma başlarsa inşaata fiyatlar artacak. Alıcılar çıkacaktır

erkticaret01
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 19:26

Yakın zamanda şehir merkezindeki arsalara bile mutahitlerin gireceğini sanmıyorum ki sambayat tarafina mütahitler girsin inşaat için. Zaten inşaat sektörü son zamanlar kötü idi. Korona sonrası da cesaret edip inşaata başlamak için mangal gibi yürek ister . Şuan ikinci el ve yapimi bitmiş evler prim yaptı. Dedigim gibi mutehitler inşaat için beklemede bence . Sabretmek lazım . İllaki sambayat ilerki yıllarda çok iyi olacak. Ama yakın zaman bence çok zor.

adn0101
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 11:58
Şambayadı

Arkadaşlar YAPACAK müteahhit muhakkak var...
şuan huzurevlerinde
yeniakdeniz inşaat
3 blok 180 dairelik proje yapıyor
15 katın 10.katında ve inanılmaz hızda devam ediyor...yorum yapın bakalım şu YOK YEAAA - İMKANSIZ YEEA- vs vs diyenler ?_

baynadir
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 14:00

Pınar da demireller yapıyor. 5 blok 182 daire. Tam gaz devam ediyorlar

mhmt1
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 23:33

Ne olacak millet sokakda mı yatacak tabi yapılacak, satılık ve kiralık ilanları az stoklar azaldı faizler iyi inşaat sektörünün hızlanması kaçınılmaz, ayrıca kabasakal sambayadı kuzey adananın prim yapması kaçınılmaz, su anki arsa fiyatları hayal olacak...

Üyee01
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 13:17
Smbyd

Olumsuz yorumlara takılmayalım. Herkesin kısmetinde ne varsa o olur adn01 ya da bilgisi olan diğer arkadaşlardan bir konuda yardım bekliyorum. Arsam molanın üst Tarafından açılacak ve kuzeye gidecek yolun Batısında otobana 4. Parsel sanırım. Satmayı düşünüyorum. Ederi ne kadardır. Teşekkür ederim..

Tarum34
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 15:26

Sayın başkanım kolay gelsin kabasakal ve sambayati imara açıldı belediyenin araçları ne zaman ara yolları açacak tskrler

Tarum34
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 15:27

Değerli kardeşim ekonomik kriz nedeniyle henüz bir hareketlenme yaşanmadı. İnşaat ruhsatlarının alınmaya başlanmasıyla bizim de çalışmalarımız başlayacaktır. Saygılarımla.

sayfa 325
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET