Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 323
mhmt1
2 ay önce - Prş 09 Nis 2020, 22:41

Tam alim zamani aslinda ileride fiyat artar

mhmt1
2 ay önce - Prş 09 Nis 2020, 23:18

Bu virus olayı 1 aya biter gibi sanki

Tarum34
2 ay önce - Cum 10 Nis 2020, 16:12

Başkanım Hayırlı Cuma'lar kolay gelsin Başkanım gerçekten çok zor günkerden geçiyoruz biliyorum bu Şambayatt hićmi çalışma olmuyor yollarla ilgili yani şunuda söylemek istiyirum 2 yıl önce villalık arsa fiyatı 650 tl'ydi şu an 350 tl yani böyle bir saçmalık nasıl okur anlamış değilim sinir hastası olduk birde Şambayatla ilgili bir platform var orada hep olumsuz konuşanlar var Sizin emeğiniz olsun yani Şambayat için yaptıklarınız olsun ve biz 16000 hak sahibi olsun Sizin ve bizim emeğizi hiçe sayıyorlar ve ellerinden gelse arsa fiyatlarını bizden 3 kuruşa alıp 6 ay sonra kaç liraya satacaklar Allah bilir tabii olumsuz konuşanlar ya emlakçı yada mütahit yeter Başkanım ben maddi manevi yıllarımı vermişim bir an önce sonuçlansın istiyorum tabii Allah'ın izniyle şu zorlu sürecı sorunsuz atllattıktan sonra Sizden özür diliyorum çok uzun yazdım biliyorum ama canıma tak etti bunalıma girdim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin Saygılar

Tarum34
2 ay önce - Cum 10 Nis 2020, 16:13

Değerli kardeşim hiç merak etmeyin, ucuz fiyata da mallarınızı satmayın. Şu sıkıntılı günler geçtikten sonra yollarınızı yapmaya başlayacağız. Ortalığı bulandırmaya çalışanlara aldanmayın. Mallarınız gerçek değerini bulacaktır. Hiç merak etmeyin: Saygılarımla.

Tarum34
2 ay önce - Cum 10 Nis 2020, 21:52

Bugün sayın soner Çetin'in sosyal medyada "sen sor Başkan cevaplasın"da soruya verdiği cevap. Arkadaşımız sagolsun soru sormuş. Lütfen bu forumun altında gündemimiz olan şambayadı Kabasakal bölgesi için yazılar yazalım. Soru soran arkadaşımızı tebrik ediyorum👏🏻👏🏻

adn0101
2 ay önce - Cmt 11 Nis 2020, 13:38

Değerli arkadaşlar. Dünya durmuş. Haliyle ülkemizde aynı keza. Ama umuyorum ki durum çözüldükten sonra ŞAMBAYADI hakkını bulacaktır. Bu durumu kimse öngöremezdi. An itibari ile belediyelerden bir atak beklemek manasız olacaktır.

Saki01
2 ay önce - Çrş 15 Nis 2020, 12:59

Hani kimsede ses yok ne oldu

baynadir
2 ay önce - Çrş 15 Nis 2020, 18:45

İşimiz gücümüz yok sürekli buradan bişeyler mi yazacaz? Kendine eğlence arıyorsan az ötede kumda oyna...

mhmt1
2 ay önce - Çrş 15 Nis 2020, 21:37

Dunya durmus neoldu diyor ya derdiniz ne sizin belli oluyor, cok gecmez hayat normale doner bolge gelişiŕ , çok üzülmeyin

Saki01
2 ay önce - Pts 27 Nis 2020, 12:35

Hani arkadaslar sesiniz kesildi yokmu gelisme

sayfa 323
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET