Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 215
Misafir 5ef

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 19:31

"Arsanın yeşil alanda kalması" ne demek?
Yani arsamız istimlâk mi ediliyor
M2 miz belli yoğunluğumuz belli bigün çıkıp senin arsa yesil alan oldu mu diyorlar nasil is bu?
Bi açıklama lütfen

Misafir bde

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 19:55

misafira24 kusura bakmada yalan söylüyorsun daha bu gün çukurova belediyesinden suat bey'le görüştüm saat 15:25'te yazım bir diğer sayfada okumadın herhalde atıp tutuyorsun ben adama özellikle süreç ne kadar sürer ve dahada önemlisi özellikle bir sorun varmı dedim sağolsun düzgün bir şekilde cevap verdi 1ay kadar kadastroda bir işi varmış yeni tapu'ların verilmeside 2 ay'ı bulurmuş toplamda 3 ay'lık bir süreç varmış ve her seferinde konuştuğumda yani bu konuyla ilgili bir kaç defa daha görüşmüştüm herhangi bir sorun varmı dedim yok dedi herhangi bir sorun yok dedi şimdi sende gelmiş buradan yok büyükşehirde kiminle görüştümde bilmem ne olacakmışta birincisi bir kere büyükşehirle bir işi kalmamış ikinciside sen bence bariz yalan söylüyorsun inanmayın arkadaş'lar misafira24'e inanmayın canınızıda sıkmayın bu gün bunuda söylemiştim zaten moralinizi bozmayın moralinizi bozmaya çalışanlarada uymayın hep hikaye senaryo uydurup duruyorlar sanki biz hiç bir şeyden haberimiz yok yada telefonumuz veya internetimiz yok sanki yani yetkilileri arayamıyacaz veya internete girip ne yalan yazdıklarını göremiyecez neyse size tafsiyem inanmayın külliyen yalan misafra4'ün yazdıkları yani söyledikleri...!

Misafir f4e

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 20:28

Arkadaşlar şurdan çukurova belediyesine gidip planlara bakmak bu kadar mı zor geliyor.??? Inanın yuh artık. Bu kadar yalan zırva üst üste fazla artık. Herkesin yeri yurdu belli ...onaylandı herşey bitti ne yeşil alanı ne sit alanı ne mahkemesi Allah'ınızı severseniz.. burada fitaylar konuşulsun lutfen sambayadi ve kabasakal arsa sahipleri sıkı durun bu zırvalara inanmayın. Hikaye bunlar hikaye..buralarda arsalari ucuza kepatabilir miyiz gayretleri iyice ayyuka çıktı..

Misafir 668

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 20:34

ne kadastroymuş ne tapuymuş bekle bekle bekle sabır felan kalmadı ne yapıyorlar anlamış degilim daha cuma günü Suat beyle görüştüm mayıs ayı gibi yeni tapularınızı alırsınız dedi şimdide temmuz ayını buldu kafayı yiyecem ne arsaymış anasını satım fazla bir malımız yok hepi topu 300 metre bir arsam var bıktım usandım beklemekten iyice işin suyunu çıkardılar ayıp denen bişey var

Misafir 668

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 20:39

Arkadaşlar daha gecenlerde Soner başkan tapuya indi demedimi yanlış hatırlamıyorsam şimdide hala kadastroda deniyor ben bir şey anlamadım bu işten ama beklemekten bıktım

Misafir bde

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 20:48

Misafir668 kardeşim sabır herşeyin başı sabır 25 yıldan fazladır süre gelen buraların sorununun çözülmesi için uğraşılıyor ve bekleniyordu Allah'ın izniyle bir sorun yok ama biraz hak vermek lazım 16,000 hak sahibi gerçi benimki gibi villa yoğunluklu olanlara yeni tapular verilmiyecek ve şunu demek istiyorum benim gibi villa yoğunluklu arsa sahipleri bir 5,000 veya 6,000 hak sahibi desek yani ben örnek veriyorum hemen hemen bir 10,000 yeni tapu verilecek desek kadastrodan sonra yani bu az bir sayı deģil öyle göründüğü gibi kolayda değildir bence onun için bu kadar sabredilmiş biraz daha sabır ve ben bu gün suat beyle görüşmüştüm toplamda 3 ay'lık bir süreç var dedi bana ve hiç bir sorun olmadığınıda söyledi tabii ben sordum oda yok dedi şimdi sabretmekten başka birşey gelmiyor elden önemli olan bir sorunun olmaması oda yok Çok Şükürki...!

Misafir 668

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 21:01

Eyvallah sagol kardeşim ALLAH herkezin gönlüne göre versin

Misafir fc8

6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 22:33

Tapu beklemekte ne demek yahu, sizin anladığınız gibi yürümüyor bu işler, bahsettiğiniz gibi değerliyse bu arsalar ve artık herşey belliyse yoğunluğu yeşil alanı parkı mia sı filan.. yani arsanda sıkıntı yoksa mütheahhitler şimdiden aramıs olmalıydı, köşebaşları yol kenarları vs değerli yerlere ön sözleşme yapmış olmalıydı sizle.. mütheahhit tapuyu beklemez para kazanacagı yerleri atlar kapar.. bahsettiğiniz gibi değerli ve sıkıntısız bir yerse orası.. bu işte bir terslik var..

asiboy
6 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 23:38

Ulan onune gelen bisey diyor yalan diz boyu artık agzimi bozacam hersey bitmis yok soyle yok böyle böyle sorunlar olsaydı tapuya kadar gidermiydi

Misafir fc8

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 00:16

Tapuyla ilgili bişey söyledim mi? Başka bir sorun var demekki iyi araştırın.. tapuyu elinize alın anlarsınız sorunun ne olduğunu.. hep aynı yerde takılıp kalıosunuz tapu deyip duruosunuz.. sorun tapuda değil benden söylemesi.. bu zamana kadar aranmadıysanız başka bir iş var bu işte.. değerli arsalarınızı kimse kaçırmak istemez, şimdiye kadar ön sözleşme yapılırdı..

sayfa 215
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET