Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Millet Bahçesi Projesi
« önceki   123 ... 565758596061   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 57
Bipo33

1 ay önce - Prş 18 Şub 2021, 21:34

Ayrica ne avmsi ya, bir parkimiz oldu iste ferah daha icine neler yapilir onun kim bilir.. Benm mersindeki avm hayalim Sayaparkin karsisindaki bos arazi.. oraya o avm yapilsn, koprulu kavsakta beraberinde yapilsn offfff var yaaa sehrin yeni cazibe merkezi olmassa hc bisey bilmiorm💙💙💙

Mustafa Bkrc

1 ay önce - Prş 18 Şub 2021, 21:37

Alıntı:
Ayrica ne avmsi ya, bir parkimiz oldu iste ferah daha icine neler yapilir onun kim bilir

Haklısın zaten ben oranın millet bahçesi olmasını destekliyorum.
Alıntı:
Akdenize yapilacak bir avm, adananin vasifsiz avmleri ile esdeger olur

Hayır,ben yenişehirde yaşıyorum yinede canlanınca gelirim çamlıbele.O çamlıbeldeki tarihi eserler,eski Mersin izleri,levanten kültürü izleri,mis gibi balık-ekmek kokan sahili,narenciye kokan sokakları...
Türkiyede bile pek fazla eşi benzeri olacağını düşünmüyorum ki yüreğirle kıyaslamaya kalkışmak bile çok büyük bir hata!
Çamlıbelin değeri bilinirse çokta turist çeker

Bipo33

1 ay önce - Prş 18 Şub 2021, 21:49

Alıntı:
Hayır,ben yenişehirde yaşıyorum yinede canlanınca gelirim çamlıbele.

Oraya sen gidersin bir de burdaki Mersin asiklari gder.. Ne yazık ki Mersin sadece sen benden olusmuor mÜdür.. benm cevremde bir kac yildir carsiya inmeyen adamlar var hatta mezitliden ckmayanina bile denk geldm.. adam ya 6 7 ayda bi ckior ya da disarda yasiorsa mezitliye ailesinin yanina gdio sonra basip donuor ekmek yedigi sehre.. Ayrica asıl mevzu oranın asla canlanamayacagı.. Cunki Akdeniz de bu insan potansiyeli yok.. Millet Akdenizden kaciyor resmn. siz avmden bashediorsnz..

mersin_can
1 ay önce - Prş 18 Şub 2021, 22:42

Alıntı:
Ayrica asıl mevzu oranın asla canlanamayacagı.. Cunki Akdeniz de bu insan potansiyeli yok.. Millet Akdenizden kaciyor resmn. siz avmden bashediorsnz..

İşte yanlıs dusundugun nokta burada...
Hem millet akdenizden kaciyor diyorsun hemde cözüm icin olmaz yapilmasin bitti diyorsun hatan burda bunu demek istedim zaten.
Ortada bir sorun var o sorunu cözmek akdenizi tekrardan canlandirip modernlestirdikmek icin bunların yapilmasini istiyoruz zaten.
Yani yapilmadan bilemezsin nasil ise yarayacagini o yuzden yapilmasini desteklemelisin...

Kaçma nedenlerinin sebeplerini bir dusunsen bu projelerin ne kadar degerli oldugunu anliyacaksin diye dusunuyorum

Bipo33

1 ay önce - Prş 18 Şub 2021, 22:51

Alıntı:
Yani yapilmadan bilemezsin nasil ise yarayacagini o yuzden yapilmasini desteklemelisin...

Ben genelde dusunurum ole hareket ederm.. Sen bana hareket et sonra dusun teklifini sunuosun. Ben olaya mantıkcı yaklasıorm sen duygusal yaklasıosn.. mustafa bkrc sey pardon mersin can veya turevleri her ne iseniz.. o kiz artik gtti donmez geri.. onumuzdeki maclara bakalm

Mustafa Bkrc

1 ay önce - Prş 18 Şub 2021, 23:09

Önümüzde maçlara bakıyoruz zaten,viranşehir için proje var,mezitliye çarşı ve meydan yapılacak,avm yapılacak.Mersine bi yer kazandırmak Mersine kazanç olur.Elimizdeki fırsatları değerlendirmeliyiz.Çamlıbel inşallah canlanır,viranşehirde cazibe merkezi olur,mezitliye avm yapılır da Mersin baştan sona cazibe merkezi olur

faith388
1 ay önce - Cum 19 Şub 2021, 08:59

Avm yapımına karşı değilim ama millet bahçesi için çok gereksiz buluyorum.
Olan bir şeyi değil de Mersin'de olmayan bir şey yapılsın. Şehir dışından gelen biri oldu mu gidebilecek bir yer. Akvaryum örnekleri verildi mesela.

Sosyal aktivite yapılacak yerler olabilir bence. Spor Salonu, Sinema , Cafe , Bowling vs. bu tarz şeyler yapılırsa herkesi o bölgeye çekemez mi ?

Mustafa Bkrc

1 ay önce - Cum 19 Şub 2021, 09:38

Çamlıbel marina zaten oraya insan çekecek,mdsela insanlar marinayı gezip yorulacaklar gelin şurda çimde oturalım diyecekler,zaten herkes denize girer millet bahçesinde,sonra balık ekmek lokantası filanda var millet bahçesinde.Burası her türlü dolar,sorun olan diğeri ,orası boş kalabilir belki.Orayıda denizle bütünleştirirlerse sorun olmaz.
Kışla tarafıda millet bahçesi olunca o düğün salonunu sahil dibinden taşıyacaklar,yolu yeraltına alacaklar,orduevini taşıyacaklar orası komple bütün millet bahçeleri birleşmiş olacak devasa yeşil alan olacak efsane olur

efeegeli
1 ay önce - Cum 19 Şub 2021, 10:41

Ciddi ciddi oradan denize girmeyi düşünen var mı? Temiz olduguna emin misiniz? Hiltonun ordaki plaj bile kirliyken buraların pek de temiz olacağını zannetmiyorum. Ha istanbulda marmara gibi petrol çöp atığı bir denize giriyorlar onlara kıyasla Mersin in en pis yeri bile temizdir ancak il bazında o kadar temiz mavi bayraklı plajlar varken Çamlıbel Marina önünden denize girmeyi düşünmek de bana garip geliyor, iyi bir fikir olacağını düşünmüyorum sonuçta liman bölgesinde yani...

Mustafa Bkrc

1 ay önce - Cum 19 Şub 2021, 11:19

Evet girenler olur,bence çok ta pis değil ki bu aralar gemilere çok sıkı denetim var büyükşehir sosyal medyadan da paylaşıyor.

sayfa 57
« önceki   123 ... 565758596061   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET