Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Millet Bahçesi Projesi
« önceki   123 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2
Misafir 8c4

2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 18:12

Hiçbir şeye hayır demedim. Desteklemediğim projenin alternatifini kendim araştırıp bilgi edindim. Kısaca demek istiyorum ki bireye yönelik konuşmayın.

Sami Güleç
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 23:21

Alıntı:
Hiçbir şeye hayır demedim. Desteklemediğim projenin alternatifini kendim araştırıp bilgi edindim. Kısaca demek istiyorum ki bireye yönelik konuşmayın. 

Bireye yönelik değil geneliniz böyle..herşeye karşı gelen insan benim gözümde at gözlüğünü takmış sadece bir yöne bakan kişidir

Misafir 8c4

2 yıl önce - Cum 15 Hzr 2018, 00:25

Bireye yönelik derken bana demek istedim. Hiçbir hayır demedim, istemediğim ve desteklemediğim şeyleri de alternatifleriyle beraber araştırdım.

UĞURÖZ
2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 09:45

Bütün illerde aynı anda başlanırsa 6 ay gibi kısa sürede hayata geçebilecek bir proje aslında.

Ancak önce İstanbul , sonra Ankara diye giderse sıra gelmez.

Zaten Stadyum , arkasındaki saha , etrafındaki salonlar yıkılacak. Bunların yapılması bile uzun süre alacak.

Havaş otobüslerinin kalkış noktası da var orada. Büyük ihtimalle başka noktadan kalkar.

serkan33

2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 10:15

Havaş otobüsleri oradaki caddeden kalkıyor onları etkileyecek bir durum yok.

önery

2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 10:30

Alıntı:

Bütün illerde aynı anda başlanırsa 6 ay gibi kısa sürede hayata geçebilecek bir proje aslında.

Ancak önce İstanbul , sonra Ankara diye giderse sıra gelmez.

Zaten Stadyum , arkasındaki saha , etrafındaki salonlar yıkılacak. Bunların yapılması bile uzun süre alacak.

Havaş otobüslerinin kalkış noktası da var orada. Büyük ihtimalle başka noktadan kalkar.

1 seneyi çok rahat gecer Uğur. Mevcut stadın yıkımı, hafriyatinin kaldırılması, zeminin kazınıp elektrik ve mekanik altyapısının döşenmesi, ardından toprak dolgusu, parkesi, betonu, tesis binalarının yapımı, ağaçlandırması derken minumum 400-450 günü bulur.

Havaş otobüsleri caddenin karşısındaki dükkanların olduğu yerden kalktığı için etkileneceğini sanmıyorum. Etkilenmesi icin O caddeyi trafiğe kapatmalarını gerekir. kapatacaklarını da hiç sanmıyorum.

Cengizhan Tuğrul
2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 20:54

Mersin'deki stadyumu yıkıp yerine bahçe yapacaklarını sanmam.

Büyük ihtimalle avm ya da konut olur.

Gerçi belediye başkanınız güya Mersin'e avm yapılmak isteniyordu da engel oluyordu demi

Bunları geçelim artık

Misafir 29f

2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 22:17

Cumhurbaşkanı yapılacak diyor, cengizcan sanmıyormuş. Varsa bir duyumun söyle de biz de bilelim?

sercanmer
2 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 23:02

Reis Millet Bahçesi yapacağız dediyse yapılır!
16 yıldır akıllanmadınız

serkan33

2 yıl önce - Cmt 04 Ağu 2018, 04:19

Cumhurbaşkanının açıkladığı 100 günlük eylem planında buranın projesinin hazırlanması işi de var:

Alıntı:
MİLLET BAHÇELERİ’NİN İNŞAASI BAŞLADI

Daha önce Millet Bahçeler’inden bahseden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bu konuda oldukça kararlı olduklarını belirterek “Beşi bu dönemde tamamlanacak millet bahçelerinden 6’sının inşasına, 22’sinin de projelerine başlanacak. İstanbul-Kayaşehir, Baruthane, Esenler ve Konya Meram Millet Bahçeleri açılacak. İstanbul Kayaşehir’in 2, 3 ve 4’üncü etapları, Pendik, Validebağ, Küçükçekmece, Ayazma ile Diyarbakır Dicle Vadisi’nde Millet Bahçesi inşasına başlanacak. İstanbul Atatürk Havalimanı, Zeytinburnu Beştelsiz, Ankara AKM sahası ve Gölbaşı, Konya, Yozgat-Sorgun ile stadyumdan dönüştürülecek Adana, Batman, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon Akçaabat ve Avni Aker Millet Bahçeleri’nin projeleri hazırlanacak” dedi.

http://www.karar.com/ekonomi-haberleri/ekonomik-s ...isi-933331

sayfa 2
« önceki   123 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET