Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Millet Bahçesi Projesi
123 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
ceyhanlı umut
2 yıl önce - Cmt 02 Hzr 2018, 19:21
Mersin Millet Bahçesi Projesi

Mersin ve Adana’ya ‘Millet Bahçesi’ Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda Adana ve Mersin’e müjde verdi.

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda projelerini sıralayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimin en önemli projesinin şehirlerdeki eski stadların millet bahçesine dönüşecek olması olduğunu söyledi. "ESKİ STADLARI MİLLET BAHÇELERİNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ" Erdoğan, ‘Bana göre bu seçimlerin en önemli projesi... İstanbul'un merkezi bölgesindeki eski stadları millet bahçelerine dönüştürüyoruz. Bunların en önemlisi 29 Ekim'de Atatürk Havalimanı'na kuracağımız millet bahçesi. Eskişehir'de, Bursa'da, Trabzon'da, Gaziantep'te, Adana'da 5 Ocak Stadı'nın yerine, Mersin'de Tevfik Sırrı Gür Stadı'nın yerine, Samsun'daki eski stadları millet bahçesine dönüştürüyoruz. Şimdi soruyoruz kimmiş çevreci? Bu zamana kadar milyarlarca fidan diktik’ dedi.

Misafir 252

2 yıl önce - Prş 07 Hzr 2018, 12:53

Burada Mersin'e ait bitkiler olmalı. Royal Palmiyeler, Hurma tipi palmiyeler, Maki ağaçları, turunçgiller, Anamur Muzu ağaçları, kaktüs çeşitleri (ki kaktüs inciri Mersin Antalya'da çok yenir), Papaya ağaçları, Jakarandalar gibi ülkede sadece Akdenizde yetişebilen veya Mersin'de çok bulunan şeyler olmalı.
Bakın mesela İzmir'de belediye Kaktüs Bahçesi yapmış Konak'a çok da güzel görünüyor.

(+)

Sami Güleç
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 15:06

Bahçe yapılsa bile onunda içinde ederler.Ağaçları kazırlar.Çim daha olmadan çiğnerler.Mersin halkı bunları yaptıktan sonra yapılsa ne yapılmasa.Yazık olacak

Galiba Eksileyen Mersin'i Bilmiyor
Mersin Harika Bir Şehir...Ama Bir Sürü Terbiye Almamış İnsanlar Var..

En son Sami Güleç tarafından Prş 14 Hzr 2018, 15:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir 8c4

2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 15:11

Abartma, sanki Mersinli kötüymüş gibi konuşuyorsun. Belediye bakımını yapmayı bilsin önce. Mersin halkı vatanını sever ve korumaya her zaman çalışır. Birkaç kendisini bilmezin yaptığı şey bütün Mersin’i suçlamayı gerektirmez, ayıptır bu.

Sami Güleç
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 15:18

Alıntı:
Abartma, sanki Mersinli kötüymüş gibi konuşuyorsun. Belediye bakımını yapmayı bilsin önce. Mersin halkı vatanını sever ve korumaya her zaman çalışır. Birkaç kendisini bilmezin yaptığı şey bütün Mersin’i suçlamayı gerektirmez, ayıptır bu.

Bana Anlatma.Git Atatürk Parkı'nı Gez.Pislik Dolu.Tinercisinden tut,Uyuşturucusuna kadar her pislik var

Vatanını seven ülkesine katkı sağlardı.bir projeye hayır diyen insan ülkesinin gelişmesini istemiyorsa amacı türkiye batırmak yada yok etmektir.

to let myself go
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 15:55

400 bin Suriyeli yüzünden gidilmez yapılsa da.

Misafir 8c4

2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:00

Kötü durumda olan insanları sağlık merkezlerine gönderip bağımlılıklarından vazgeçirmek zor değil. Belediye bunu yapacak, parkın bakımlarını da yapacak. Topluma kazandırılan her insan hem topluma hem de kendisine faydalı olur. Belediye köyden bir dönse merkeze, çoğu şeyi çok daha iyi duruma getirir. Üniversite öğrencilerine yapılan maddi yardım gibi, üniversite için açılan kurslar gibi, madde bağımlılarını da topluma kazandırma çalışması yapabilir. Her proje ülkeye yararlı diye bir şey yok, karşıt görüşlü insanlar da var. Bütün farklılıklarla beraber yaşamak durumundayız. Bir projeyi desteklemeyen neden vatan haini olsun? Belki o projenin benzeri vardır aklında. Burada doğdum ve burada büyüdüm. Benim bildiğim Mersinli, vatanını sever. Örneğin köylerdeki vatandaşlar vatana hiçbir zarar gelsin istemez.

ilker333
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 16:08

Yapılsın da şehirde yaşamayı bilmeyen o kitle belki orada yapar pikniğini sahilden uzak durur. Ben şehir dışından gelen bi misafirime sahiligezdirmem şahsen

sercanmer
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 17:38

Mersin'de tüm pislikleri yapanlar, göçle gelen...tlerdir!

Sami Güleç
2 yıl önce - Prş 14 Hzr 2018, 17:50

Alıntı:
Kötü durumda olan insanları sağlık merkezlerine gönderip bağımlılıklarından vazgeçirmek zor değil. Belediye bunu yapacak, parkın bakımlarını da yapacak. Topluma kazandırılan her insan hem topluma hem de kendisine faydalı olur. Belediye köyden bir dönse merkeze, çoğu şeyi çok daha iyi duruma getirir. Üniversite öğrencilerine yapılan maddi yardım gibi, üniversite için açılan kurslar gibi, madde bağımlılarını da topluma kazandırma çalışması yapabilir. Her proje ülkeye yararlı diye bir şey yok, karşıt görüşlü insanlar da var. Bütün farklılıklarla beraber yaşamak durumundayız. Bir projeyi desteklemeyen neden vatan haini olsun? Belki o projenin benzeri vardır aklında. Burada doğdum ve burada büyüdüm. Benim bildiğim Mersinli, vatanını sever. Örneğin köylerdeki vatandaşlar vatana hiçbir zarar gelsin istemez.

Teceye otel yapılacaktı.Yapımına izin vermediniz.Avm'a karşı çıktınız.Yapılacak bir proje hep hayır dediniz.
Böyle Hayır derseniz.Bu Mersin sürekli gerileyecek.
Ben bir Mersinli Olarak Mersin Düzenli Bir Şehir Olmasını İsterim..Çevrede Mersin ili içinde Vatanını Satacak Çok kişi var.
Herşeye karşı çıkan insanlar.Önce kendini sorgulamalı..

sayfa 1
123 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET