Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Spor Toto 1. Lig 2018-2019 Sezonu Sohbet ve Yorumlar [Futbol]
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2

Hangi takım şampiyon olur?
Adana Demirspor 7.3%  7.3%  [15]
Adanaspor 3.9%  3.9%  [8]
Afyonspor 3.4%  3.4%  [7]
Altay 7.3%  7.3%  [15]
Altınordu 3.9%  3.9%  [8]
Balıkesirspor 3.9%  3.9%  [8]
Boluspor 2.4%  2.4%  [5]
Denizlispor 10.7%  10.7%  [22]
Elazığspor 7.3%  7.3%  [15]
Eskişehirspor 5.9%  5.9%  [12]
Gazişehir Fk 5.9%  5.9%  [12]
Gençlerbirliği 19.5%  19.5%  [40]
Giresunspor 2.4%  2.4%  [5]
Hatayspor 5.4%  5.4%  [11]
İstanbulspor 2.9%  2.9%  [6]
Karabükspor 1.5%  1.5%  [3]
Osmanlıspor 2.9%  2.9%  [6]
Ümraniyespor 3.4%  3.4%  [7]
Toplam Oy : 205

Misafir d84

1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 01:19

Sakaryasporlularin bu başlığı işgal ve istila etmelerinin önüne geçen Afjet Afyonsporun burada da başarılı olacağını düşünüyorum.

Süper lige gelemeseler de ligde kalıcı olacaklardır ve üst sıraları zorlayacaklardır.

Yeni gelen Altay'ın da ortalamanın üzerinde bir performans göstereceğini düşünüyorum.

Süper Ligden düşen Ankara takımları bence başarısız bir sezon geçirecektir ama Karabük ne yapar kestirmek zor.

Cenk Gültekin
site denetçisi

1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 04:05

Karabükspor süper lig’de ligin ikinci yarısından itibaren 1. Ligi düşünüp ona göre kadrosunu şekillendirdi. Ben düştüğü gibi çıkar diyorum..

Diğer adayları kestirmek zor..
Hayırlısı olsun. Gerçekten hakeden çıksın..

Misafir 805

1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 05:30

Eğer kadrosunu koruyabilirse ve çok iyi yönetilirse bence süper lig için en büyük aday Gençlerbirliği olur. Yine Gazişehir ve Eskişehirspor zirveyi zorlar diye düşünüyorum. Eskişehirspor geçen sezon ligde zar zor kaldı ama bu sezon bana kalırsa şampiyonluğun favorilerinden biri. Boluspor, Osmanlıspor, Ümraniyespor, İstanbulspor, Elazığspor ve Altay gibi takımların ben yine zirve yarışında olacağını düşünüyorum. Ama şampiyonluk için favorilerim Gençlerbirliği, Gazişehir ve Eskişehirspor.

Kel Aliço
1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 08:08

Süper ligden gelenlerin içinde en güçlü kadro Osmanlı'daydı. Kadroyu bozmazlarsa, gençlerbirliği, karabük falan çerez olur. Hele karabük'ün kadro felaket. Tamam burası süper lig değil ama başa oynayan takımlar süper ligde olsalar, karabük gibi 13 hafta arka arkaya yenilmez. O kadarda değil.

UĞURÖZ
1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 08:10

Gençler benim nezdimde en büyük favori.

Küçülmeye gitmezlerse şampiyon olacak güçleri var.

Onların dışında Osmanlı ve Karabük te güçlü takım ancak bu lig zorlu ve ilginç bir lig ne olacağını kestirmek zor.

Afyon dan mağlubiyetle dönen takımlara afyon pismaniyesi yedirirler artık.

cem44
1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 08:15

Bence Karabük mersin gibi Ardarda düşer
Genelde son sıradan açık ara düşenler böyle oluyor

eses_65
1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 09:22

Eskişehir'in işi zor. Antep, Mersin gibi olmazsak iyidir bu sezon. Borç gırtlakta, yönetim kongre kararı aldı, transfer cezası, puan silme ihtimalleri yine var.

Ahmet 2585
1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 09:34

Eğer Cenk38 kardeşimiz, Sakaryaspor örneğinde olduğu gibi Altay'a şans verdiyse, bu sene onlar için çok sıkıntılı geçecek demektir

Ben Altay, Afyon gibi takımlara bu ilk senelerinde çok fazla şans vermiyorum. Eğer kadroyu aynen koruyup iyi bir form tutturur ve alışma devresini çabuk atlatırlarsa, 7-8 sene öncesinin Mehmet Akyüz'lu Tavşanlı Linyitspor'u gibi sürpriz bir sezon yaşayabilirler. Onun dışında yine superligden düşen takımların domine ettiği bir lig yaşanacağını tahmin ediyorum : Gençler Osmanlı vb. takımlar .. Karabük'ün ise sert düşüşe izin vermesi ile travmayı hemen atlatıp yarışa dahil olabileceğini pek sanmıyorum. İkinci yarı toparlanıp play-off'a girmesi ise mümkün olabilir. Ama henüz hiçbir transfer filan görmedik, elimizde done yok, genel bir düşünce olarak yazabiliyoruz bunları.

Düşme hattına bakıldığında düşecek takım da göremiyorum. Hadi bir müneccimlik yapayım ben de, Cenk gibi ama hata payı kısmen daha düşük bir müneccimlik : Bu sene adı A- ile başlayan takımlar dikkat etsinler. Düşme hattına yakın duracaklar gibi his var içimde.

Misafir b0a

1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 09:53

Ben dun afyonun oyununu gordukten sonra cogu bu ligin takimindan daha derli toplu oynadigini gordum mevcut kadrosuna cok takviye yapmadan devam eder umarim bunu soylemek icin henuz cok erken ama ilk 8 diyorum onlar adina

Kel Aliço
1 yıl önce - Pts 28 May 2018, 10:09

Cenk38 kesin Sakarya diyordu, ancak Erken öten horozun başını keserler. Futbol böyle bir şey, o başlığı değiştirtir adama. Ahmet Çakar az daha bikini giyecekti zamanında. Büyük konuşmamak lazım.

sayfa 2
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET