Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 254
SLMGNL
1 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 11:55

hayaji ye teşekkür ediyorum bir konuda daha bilgi almak istiyorum 1876 dairenin olduğubir sitede sağlık ocağı aile hekimliğinin olması kanaatindeyim bu konuda nasıl bir yol izlenir ki. eczane ve bankamatiklerinde ayrıca olması gerekir diye düşünüyorum

kasmir mavi
1 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 13:59

merhabalar, evet sitede ya da bu mevkide artık yoğunluğa istinaden bir sağlık tesisi kreş anaokul vs. gibi şeyler daha fazla ihtiyaç olacak. ben parsel sorgulamadan baktığımda oyak yanındaki iki küçük parselin biri Eğitim tesis alanı diğeri Cami olarak görünüyor. bunun dışında farklı bir alan göremedim etrafta

Zeuss
1 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 23:50

Yönetim karar alıp bina alt katlardaki çocuk oyun alanının birtanesini veya teknik alanların birini aile hekimlerine kiraya verebilir

SLMGNL
1 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 17:34

sayın zeussa ve kşmmavi ye katılıyorum bir ara kşmmavi dron çekmiyor muydu

gokhancesu
1 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 19:31

Merhabalar, oyak youtube kanalında Kasım ayı videosu paylaşılmış, bilgilerinize..

rizado16
1 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 21:13

Tüm bloklarda dış cephe kaplamaları tamamen bitmiş görünüyor...
Artık gönül rahatlığı ile yetişeceğine inanıyorum, kış şartlarından dolayı yapılamayan dış cephe kalır tedirginliğim sona erdi

Udi06
3 hafta önce - Cmt 16 Ksm 2019, 12:16

İnşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor ve her gün geçtikçe teslim zamanı biraz daha yaklaşıyor kaliteli bir site oluşacağı belli herkese hayırlısıyla oturmak nasip olsun almayı düşünenler iyi bir yatırım yapacaklarını unutmasın

yavuzkanat

3 hafta önce - Cmt 16 Ksm 2019, 17:06

Kalite tabiki önemli de üst katınıza 3 küçük çocuklu bir aile taşınırsa hapı yutuyorsunuz. Kendimden biliyorum.

i11Inside
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 12:21

Sitemizin daire çelik kapıları YepaÇelik firmasından tedarik edilmiş.

(+)

Houzz
3 hafta önce - Çrş 20 Ksm 2019, 19:18

Uzun süre beklediğimize değeceğini düşünüyorum. Umarım sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürdürürüz.
Bilgilendirme için teşekkürler...

sayfa 254
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet