Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 206
Mzayd
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 19:40

Bu tür davranışları yapanlar Sincan Etimesgut vs daha fazla derseniz anlarım. Fakat modernliği giyim tarzı olarak düşünüyorsanız fazla konuşmaya da gerek yoktur. Modernlik dış görünüş ile değil düşünce yapısı ile alakalıdır. Saygılar

Zeuss
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 20:51

Gayet açık yazdım

Mzayd
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 23:54

Bende gayet açık yazdım, modernliği insanların giyim tarzına indirgemiş birisiyle polemiğe girecek de değilim 👍 saygılar

Rescue
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 00:06

Dün sitenin yanindaki İstanbul yolundan geçerken gördüm epey bir ilerleme var pencereleri takmışlar bazı bloklarda dış cephe boyaları da tamamlanmış. Acaba Haziran'da teslim edilir mi 2020 için iyi akşamlar herkese ...

Zeuss
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 01:50

Sayın Mzyd modern giyimli insanlar cümlemi konunun genelinde ve akışında sadece giysi ve modernlik olarak algılamanız sizin olaya bakışınızın çok da dar olduğunu gösterir..anlaşılan usta bir eleştirmen gibi cümleyi aışı kesmeyi ve işinize geldiği gibi dar çerçevede değerlendirmeyi seviyorsunuz..yazım tekrar söylüyorum gayet açık..

ngnygt
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 02:39

Sn. Zeuss (nick için sayın kullanmak garip ama eryamanda oturduğum için buna mecbur hissediyorum kendimi ) bence siz neden eleştirildiğinizi anlamak için yazdıklarınızı bir kez daha okuyun. Fikirlerinizde değişen birşey olmazsa bu bahsi kapatıp, İstanbul yolundan giriş nasıl olur, erken teslimat olur mu bunları konuşalım.

Zeuss
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 10:26

İstanbul yolundan giriş planda var.zamanı gelincede yapılacak diye umut ediyorum

Gökoy
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 13:08

Bugün 15 Temmuz.
Hürriyetimizin ve bağımsızlığımızın savunulduğu önemli bir gün..

Öncelikle vatanı uğruna şehit olanlara rahmet gazilerimize allahtan şifa ve uzun ömürler diliyorum.

Evlerimiz Mayıs ayında gezilebilecek. Haziran gibi teslim olur.. istanbul yolu girişi yapılacak. Mangal kalkacak.. Park büyütülecek. Bunlar zaman içinde mutlaka gerçekleşecektir.

Yeter ki kalp kırmayalım, yazılanlara başka anlamlar yüklemeyelim.. Sadece video, resim talep edelim.

Ki bende uzağım be evleri görelim istiyorum.

Değerli dron sahiplerinden rica ediyorum.. son video çekileli 1 ay oldu sanırım..

Iyi günler ve kolaylıklar dilerim..

subaru_imp
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 13:30

Konut piyasısındaki hareketsiz durum burdaki konutlara da yansıdımı..Fiyatlarda istanbul ankaradaki emlak piyasası gibi düşüşler oldumu..inşallah fiyatlar normal makul seviyelere gelirde çalışan astsubay - subaylar da bu evlerden alırlar.

Kemal29
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 20:46

Hisse devralmak isteyen varmı

sayfa 206
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet