Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 173
Misafir 11d

4 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 20:17

Arkadaşlar kavşak olmaması ciddi bir sorun ancak sitede ikamet başlayınca söz konusu yere bir ışıklı kavşağın yapılacağını tahmin ediyorum. Çünkü enaz beşbin kişinin yaşayacağı bir site olacak ayrıca bu mangal konusuda çok uzadı kafaya takacak bir şey değil sonuçta o konuda çözüme kavuşacaktır. Önemli olan birlikte hareket edip ilgili makamlara gerekli müracaatları yapmak.

Yalcnnn
4 ay önce - Cmt 20 Nis 2019, 00:51

Video ;(

Misafir 9fd

4 ay önce - Cmt 20 Nis 2019, 21:15

Zamanla ya köprü yapılır yada ışıklı dönüş. Mangalda kalkar rahat olun

Yalcnnn
4 ay önce - Pzr 21 Nis 2019, 15:33

Benim tek zoruma giden oturmadığım bir eve 2 yıl boyunca her ay 2 bin küsür lira faiz ödemek. İnşallah çok pirim yapar da 48 binlirayı misliyle karşılar

Ali_TT
3 ay önce - Sal 23 Nis 2019, 12:13

Benden size hediye

(+)

Guest38
3 ay önce - Sal 23 Nis 2019, 21:02
23 Nisan aralıksız çalışmalar devam ediyor

hayaji
3 ay önce - Çrş 24 Nis 2019, 10:38

Merhabalar,

Haftasonu göksu tarafındaydım ve aileme aldığım evi göstermek için satış ofisine uğradım. Satış görevlileri çok ilgilendi tüm sorularımızı uzun uzun yanıtladılar. Bende sizlere bir kaç bilgi aktarmak istedim;

- Teslimatlar Haziran 2020'de başlayacak. Ancak öncelikli olarak OYAK Üyelerinin ön tahsisli alanlara verilecek, sonradan kampanya sahiplerine başlanılacak teslimatlar. Muhtemelen kontrat tarihine göre arayıp randevu vericez sırayla tüm konut sahiplerine dediler.
- Halen ellerinde 650-670 civarı daire var. Genelde 2+1 , 3+1. Giriş zemin 1 .katlarda 4+1 ler var satılmayan. 2+1'ler 360 bin TL'den başlıyor.
- C blok 14 katta site içine bakan konumda olan daire iade edilmiş. Güncel satış rakamı 646 bin civarı idi yanlışım olmazsa. Ben aynı konumdan 21. katı 540 bin TL'ye almıştım. Ne kadar prim yaptığını hesaplayın artık (Maşallah diyelim )
-Klima dahil ankastreler Arçelik. Bulaşık Makinası dahil ankastrelere bu arada.
-Ocak elektrikli, doğal gaz yada tüp yok. Yüksek katlı büyük yapılara doğalgaz için ruhsat verilmiyormuş.
-Dairenin tamamında yangın söndürme sistemi var.
-Spor salanu ve havuzun işletmesi üyelik ile olacak. Ancak site dışından üyelik alınan bir yapı yok. Site sakinlerinin üye olup işletme masraflarının karşılanacağı bir yapıda bir işletmeciye kiralanıcak anladığım kadarı ile satış görevlisinin verdiği bilgide bu.
-Kapalı otaparklarda tahsisi yok. Kim girerse. Ama plaka tanıma sistemleri olacak ve 1 dairenin bir araç park etme hakkı olacak. 2 araç dışarıya.
-Mangal konusunun o kadar sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bir şekilde duman siteye doğru değil aşağı göle doğru gidiyor gibi göründü bana. Tabi B8,B9 ve B10 blokların hemen önündeki mangal alanı o bloklar için sıkıntılı. Ama umarım oda çözülür.

İnşaat iyi gidiyor. Kısa blokların camları takılmış, Uzun bloklarda da çerçeveler takılmaya başlanmış.

Son olarak arkadaşlar ulaşım için İstanbul yolu üzerinden U dönüşü yapan arkadaşlar, U dönüşü yapılan yerin 100 metre kadar ilerisinde yolun altından geçen bir geçiş var. Boşuna o noktadan U dönüşü yapıp trafiği de kendinizide riske atmayın. 100 gidiş 100 geliş en fazla 200 metre fazla gidersiniz.

Aklıma gelenler bunlar. Tekrardan herkese hayırlı olsun...

Yakup

3 ay önce - Çrş 24 Nis 2019, 10:51

Sadece buraya icin söylemiyorum….

Ama her yerde Ayni tip beton binalar var...

Ne mimari ne dizayn acidan toplu konutlardan güzellik var...

Silütü cok fena dagitiyor…

Bjk0606
3 ay önce - Çrş 24 Nis 2019, 14:53

Değerli Oyak Göksupark sakinleri teslimattan sonra taşınma işleri nasıl olur acaba.Binalarda yük asansörü mevcut mu?Yok ise dışarıdan asansörlü kamyonlar binalara nasıl yaklaşacak.Kafama takıldı sizlerle paylaşayım dedim.İyi günler.

Zeuss
3 ay önce - Çrş 24 Nis 2019, 21:24

Bjk0606 yük asansörü mevcut..

sayfa 173
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet