Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 172
Misafir 550

6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 15:56

Resimler için teşekkürer. Elinize sağlık. İnşaat hızlı ilerliyor.

Misafir 11d

6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 18:20

Resimler için teşekkürler, inşaat gerçekten hızlı ilerliyor.

Misafir 2de

6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 23:54

Istanbul -Esenler 15 Temmuz millet bahçesinde mangal yapılsın mı yapılmasın mı halk oylaması sonucu: Mangal Yapılsın çıkmış. Bilginize

Misafir 8bb

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 00:45

Peki o millet bahçesinin hemen yanında belediyenin yapı izniyle yapılmış, 1800 dairenin olduğu bir site varmıymış?

Misafir 11d

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 01:01

Bu mangalsever emlakçı arkadaşlar için iyi haber olabilir ancak boşuna heveslenmesinler göksuda mangal yasaklanacaktır.

Misafir 426

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 08:20

Belli yerlere parça parça zift atarız

Gökoy
6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 10:32

Hele bir oturum başlasın.. Hele bir insanlar mangal dumanına maruz kalsın... O zaman görürsünüz kaldırılıp kaldırılmayacağını..

Belediye inşaat ruhsatını verdiyse, insanların sağlığını düşünmek zorundadır aynı zamanda..

Ankara da insanlara huzur ve mutluluğu getireceğini söyleyen bir anlayış yönetimde.. Bunun aksi bir düşüncesinin olacağına kesinlikle inanmıyorum...

Artık bu mangal faslı kapansın. Dairesini satamayan vatandaş artık bıktık bir git güzel kardeşim..

nazif temiz
6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 11:44

Selamlar
Öncelikle herkese tekrar hayırlı olsun demek istiyorum
Günlük düzenli olarak takip etmeye çalışıyorum sayfayı
Gerçekten her seferinde duyarlı komşuları gördükçe, ev alma komşu al lafının doğruluğuna biraz daha inanıyorum. Bu sebeple mutluyum.

Şunu belirteyim emlakçıların bu saatten sonra ev alanları vazgeçiremeyeceği aşikar. Ev almayı düşünenlerin çoğunun da bu sayfaya gelip araştırma yaptığını sanmıyorum. Bu sebeple eforlarını başka yönlere aktarsınlar biraz dürüst olmayı denesinler belki satışları artar. Fazla söze gerek yok onlar için.

Mangal konusuna gelince, ben şahsen bilerek aldım ve mangal iptal olmasa da bunu kabullenerek aldığım için iyisiyle kötüsüyle beni çok etkilemeyecek diye düşünüyorum. Ama hep birlikte bir girişimde bulunulacaksa da daha objektif bir dayanağı olması gerekecektir. Bunun için oturum başladığında toplanıp, ilgili birimlerce ya da özel teşebbüsler eşliğinde, bilimsel bir araştırma ile hakim rüzgar yönü ve yanma ürünlerinin insan sağlığına etkisinin kabul edilebilir limitler üzerinde çıkması durumunda Sağlık Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı üzerinden netice alınabileceğini kanaatindeyim.

Diğer yandan benim için sorun teşkil eden en mühim mesele ise sitenin istanbul yolundan girişi. O bölgeye bir dönüş ya da göbek yapılmaması durumunda ekstradan hem 4-5 km fazla yol yapacağız hem de "u" dönüşü yapacağımız yer çok tehlikeli bir noktadan olacak. (İstanbul yolunun yukarı kısmından kaptırıp gelen araçlar oldukça sıkıntıya sebebiyet verecek gibi) Bu konuda atılacak adımların daha öncelikli olduğunu düşünmekle birlikte diğer konularda da beraber hareket etmenin verimli olacağını ifade etmek isterim.

Güzel günler bizimle olsun..

Misafir 9f7

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 12:50

Nafiz temiz kardesim ne guzel yazmissiniz.sizin gibi biincli ve uyumlu komsularimizin oldugunu bilmek cok guzel.gecen aylarda yine bu sitede istanbul younda ,siteye donusun oldugu gobegi gosteren,belediyeye ait bir proje yayinlanmisti.sanirim hayata gecirilir.insaat bitmeden.
Ben herseyin cok guzel olacagina inaniyorum.evlerin teslimine 14 ay kaldi.hersey yoluna girecektir.en cokta komsularimiz kimler olacak onu merak ediyorum.sonucta bu evleri cogumuz emekli olup yerlesme hayaliyle aldik.hepimize hayirli olsun.selamlar..

Misafir 4b2

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 13:44

Herkese iyi günler, bir süre önce satış temsilcileri ile görüştüğümde ya Göksu parkın sınırından tek araç geçişi için bir yol açılabileceğini yada kaşmir tarafından B1 bloğunun olduğu yerden sadece siteye giriş içim bir yol yapılabileceği söylenmişti. Kaşmir tarafından yapılan yol olur ise biraz Göksu trafiğine takılmak durumunda kalabiliriz ancak diğer tarafından tehlikesi göz önüne alındığında yine de makul geliyor.

sayfa 172
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet