Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 429

Kimin adayına oy vereceksiniz ?
AK Parti + MHP (Cumhur İttifakı) 48.7%  48.7%  [307]
Chp 14.8%  14.8%  [93]
Hdp 1.6%  1.6%  [10]
İyi Parti 27.5%  27.5%  [173]
Saadet Partisi 3.3%  3.3%  [21]
Diğer 4.1%  4.1%  [26]
Toplam Oy : 630

SeRVeT_20
4 yıl önce - Cum 18 May 2018, 08:10

Alıntı:
Proje olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Bu nasıl bi art niyettir ya
Arkadaşın birisi hangi mega proje hizmete girdiki Ak Partinin oyu artsın demiş. Bende bazı liderler havalimanından kaçarken, Reisin havalimanına korkmadan ben geliyorum diye diye geldiğini, milletine ülkesine sahip çıkmasını kastettim. Elhamdülillah destana kasıtlı olarak proje, kontrollü diyecek kadar kk seviyesine düşmedik henüz.

turgutkuzan

4 yıl önce - Cum 18 May 2018, 08:39

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Devlet Bahçeli'nin "Kader mahkumlarına af" söylemi hakkında

Cumhurbaşkanlığına aday GÖSTERİLMİŞ kişilerin sözlerinin hafife alınmasını yadırgıyorum.
Devlet Bahçeli'nin "Kader mahkumlarına af" önerisi ilk başta beni de çok şaşırtmıştı.

CHP Grup Başkanvekili Özel'in de belirttiği gibi Bahçeli "Konuyla ilgili herhangi bir önerge vermedi."
Buna rağmen önerisinde ısrar etmeye devam ediyor.
Bu durumda önerinin FARKLI bir amacı olduğu anlaşılıyor.

Devlet Bahçeli ile Recep Tayyip Erdoğan arasındaki ilişkiyi Amerikan polisiye filmlerindeki "iyi polis, kötü polis" senaryolarına benzetiyorum.
Devlet Bahçeli'nin ortak hedefi gerçekleştirmek için "kötü polis ROLÜ" oynadığına inanıyorum.

25 Mayıs 2018'de açıklanacak AKP ve MHP tarafından ortak hazırlanmış olması muhtemel seçim beyannamesinde ceza evindeki kişileri yakından ilgilendirecek bir proje olduğunu tahmin ediyorum.
Bu projenin "denetimli serbestlik, yarı açık cezaevi, ev hapsi" karışımı bir proje olması ihtimal dahilindedir.
Bu projeye Cumhur ittifakı seçmeninin BİR KISMININ sıcak bakmayacağı düşünülerek, projenin açıklanmasından önce böyle bir söylemin ortaya atılmış olması ihtimal dahilindedir.
Muhtemel projenin ceza evindekileri ve yakınlarını memnun edecek özellikte olacağını tahmin ediyorum.
Bununla birlikte cezaevlerinde çıkması ihtimal dahilinde olan bir isyanın da önünü alacaktır. (İsyana katıldığı tespit edilen mahkumlar projeden yararlanamaz.)

25 Mayıs tarihinde durum daha da netleşecektir. Bekleyelim, görelim.

Burç
4 yıl önce - Cum 18 May 2018, 09:32

Bu konu, iki ayrı yeni başlık haline getirildi :

Milletvekili Seçimleri

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri

sayfa 429
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET