Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 294

Kimin adayına oy vereceksiniz ?
AK Parti + MHP (Cumhur İttifakı) 48.7%  48.7%  [307]
Chp 14.8%  14.8%  [93]
Hdp 1.6%  1.6%  [10]
İyi Parti 27.5%  27.5%  [173]
Saadet Partisi 3.3%  3.3%  [21]
Diğer 4.1%  4.1%  [26]
Toplam Oy : 630

isa Arnms
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 14:06

Alıntı:

Sanırım biraz daha gençlere oynayacak, Ak Parti'nin genç seçmenden alacağı oy bu seçimde çok düşük olacak gibi duruyor.

Oysa Erdogan 550 olan M.V sayısını 600 e çıkarıp M.V olabilme yaşını da düşürmüştü.

26METİN
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 14:07

çok şükür yaşamasa bile geçmişi bilen gençlerimizde var.
bilmeyenlerde
biraz araştırırlarsa ( Tarafsızca ) neyin ne olduğunu anlarlar.
annelerine babalarına sorsunlar hastanede neler çektiklerini.

salih38
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 14:16

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama bence cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için ayrı ayrı anketler açılmalı.

göktegin
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 14:37

Alıntı:
26METİN

sitedeyim!

30 dakika önce - 14:00 (bugün)

bu mevsimde karpuz alırsan elbet 1 adet karpuz 25 tl olur.
+ adet fiyatı vermeniz algı dır kg fiyatını verseniz daha gerçekçi olur

hadi şimdi turfanda ama geçen senede 1,5 tl idi kilosu yazın.asgari ücrete bak meyve fiyatlarına bak.
peki kışın nar kaç liraydı haberin varmı.kilosu pazarda bile 3 TL nin altına inmedi.nar dan bahsediyorum 3 tane nar alsan 5-6 Tl bir şey tutuyordu bu kış.sence pahalı değilmi.körmüsün sen pahalılık yokmu.baba evindemi yaşıyorsun.ben aile babasıyım kiradayım heryer Suriyeli Kazakistanlı zenci dolu kiralar nasıl pahalı biliyormusun.ekonomi yönetimi iyi değil.

Yunus Saraç
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 14:46

Ülkemizin en değerli Anayasa hocalarından Prof.İbrahim Kaboğlu CHP'den milletvekiliğine aday adaylığı için başvurmuş.

SeRVeT_20
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 14:54

Şuan ki anketin sonuçları bi kenara not edilip, adaylar kesinleşmişken seçenekler düzenlenip yeniden açılmamalı mı artık sizcede arakdaşlar?

Alıntı:
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama bence cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için ayrı ayrı anketler açılmalı.

Yazıldı. Böyle bir başlıkta ben açmıştım ama yönetim izin vermemekte kararlı. Neyin inadıysa artık..
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=162222

26METİN
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 15:12

Alıntı:
hadi şimdi turfanda ama geçen senede 1,5 tl idi kilosu yazın.asgari ücrete bak meyve fiyatlarına bak.
peki kışın nar kaç liraydı haberin varmı.kilosu pazarda bile 3 TL nin altına inmedi.nar dan bahsediyorum 3 tane nar alsan 5-6 Tl bir şey tutuyordu bu kış.sence pahalı değilmi.körmüsün sen pahalılık yokmu.baba evindemi yaşıyorsun.ben aile babasıyım kiradayım heryer Suriyeli Kazakistanlı zenci dolu kiralar nasıl pahalı biliyormusun.ekonomi yönetimi iyi değil.

kaç yaşındasınız ve kaç yoldır evlisiniz bilmiyorum . ama ben evlendiğim zaman bırakın pahalı olmasını maaşın tamamını vermek istesem bile kiralık ev yoktu. toki sayesinde fiyatlar normale döndü ( bana tokiden ev çıkmadı ) tokiden ev çıkmayanlara bile kiralarda indirim olarak yansıdı . ev sahipleri kiracı kaybetmemek için kiralarda indirim yaptı . 4-5 yıl aynı fiyattan oturdu insanlar.
önceden kredi ile ev almak hayal bile edilemezdi . şimdi bir çok kişi ev sahibi olabiliyor.

ali şükrü bey
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 15:16

Alıntı:

murad_1299

Muharrem İnce çakal adam

Erdoğan'ı devirmek gibi bir derdim yok, derdimiz bozuk düzeni değiştirmek gibi bir şey dedi şimdi, anladı o söylemin Cumhurbaşkanımızca kullanılacağını.

Sanırım biraz daha gençlere oynayacak, Ak Parti'nin genç seçmenden alacağı oy bu seçimde çok düşük olacak gibi duruyor.

Keşke Belediyelerin öğrencilere verdiği bursları Anayasa Mahkemesine götürüp,iptal ettirmeseydi partisi,bugün öğrenilere böyle bir vaad vermesi gerekmeyecekti.
Balık hafızalılar ve insanları da öyle sanıyorlar.
Gençler ünivresiteye bile para ödemeden gidiyorlar artık,bursları ve otel kalitesinde yurtları var.
18 yaşında vekil olmalarına bile izin verildi.
Bunlara rağmen eğer kof ve eski 90'lar kafasına oy vereceklerse kendileri bilir.

Bir arkadaşta Mayıs ayında karpuz fiyatından ekonomi tahlil etmiş ve yanına da cips gibi temel bir ihtiyacı koymuş.

Açık açık bu kadar iyi hizmet,alt yapı yatırımı ve refaha rağmen gidip 1990'ların 3 karanlık şahsına oy vereceğim diyememenin bir yansıması.
NedimUssoy abimiz güzel yazmış ama vicdan gerek,utanma ve vefa duygusu gerek bazı konularda erdem sahibi olmak gerek.

bahadır 0302
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 15:20

Hiç dikkat ettiniz mi? Türkiye seçim kararı aldı, her şey durdu. Coğrafya sustu, Suriye sustu, dünya sustu. ABD-Çin-Doğu Asya, Baltıklardaki gelişmeler adeta dondu. ABD ve Avrupa politikaları durdu, müthiş bir sessizlik dünyayı kapladı.
Neden Suriye’de bir hareket yok, neden Irak’ta hareket yok, neden terör örgütleri suskunlaştı, düşündünüz mü? Bunlara bakarak bu ülkede neden seçimler erkene alındı, düşündünüz mü? Sanki bütün dünyayı Türkiye hareketlendiriyordu. Sanki Türkiye iki ay gibi kısa süre içinde seçim kararı alınca herkesin oyunu elinde patladı, yeni oyun kurma telâşına düştüler, suskunluk bundan.Bu yüzden seçimlerin etkisi bölgesel ve küresel etkide olacaktır. Seçeceği kişi de küresel, bölgesel ölçekte etkili olacaktır.

osman akar
4 yıl önce - Pts 07 May 2018, 15:32

(+)

Bu adam ip'in sosyal medya sorumlusu....

Alıntı:
Pts 07 May 2018 15:38 (-1) bu bilgi/fotoğraflar zaten vard

Ah canım ya eksi vermek için bahane bulamamıış... ZAVALLIM....

En son osman akar tarafından Pts 07 May 2018, 15:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 294
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET