Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 434

1 yıl önce - Cum 30 Ksm 2018, 10:46

İstanbul Caddesi yeni gözbebeği olacak Bursa’nın iş ve yaşam merkezi

Rmzn12367
1 yıl önce - Cum 30 Ksm 2018, 12:48

beşyoldaki o çirkin görüntüler gitmeden hiç bise olmaz

Misafir 7ce

1 yıl önce - Cum 30 Ksm 2018, 14:12

İstanbul yolu 2-3 sene sonra değerine değer katar.

Recai Kumpas
1 yıl önce - Cmt 01 Arl 2018, 09:24

Bu proje maalesef yasaklandı diye duydum. Yüksek katlara artık izin verilmeyecekmiş bu caddede.

mustafaguler
1 yıl önce - Cmt 01 Arl 2018, 09:50

Projenin yapıldığı parselde mahkeme kararı vardı ancak bu karar kaldırılmış görünüyor. Bir önce ki sayfada da yazılmış zaten. Emsal 1.50, Yençok(yüksekliği belirtir)=Serbest.

Rmzn12367
1 yıl önce - Cmt 01 Arl 2018, 20:44

recep altepe döneminden kalmış bu projeler alinur aktaş döneminde bütün projeler iptal edildi baslarlr diye tahmin ediyorum bu projeye ancak ali nur aktas temenni edelimki secilmesin yoksa bu cadde gene eskisi gibi vizyonsuzluguna geri doner

Misafir da2

1 yıl önce - Pzr 02 Arl 2018, 10:09

Yakın çevre yolu ile anatlium arasında yükselen yapılar kendini belli etmeye başladı.
Bikaç yıl sonrA başta bu bölge kendini tamamlar cadde yenilenir
Kriz olmasa daha da hızlı olurdu

Batur

1 yıl önce - Pzr 02 Arl 2018, 12:17

Alıntı:
recep altepe döneminden kalmış bu projeler alinur aktaş döneminde bütün projeler iptal edildi baslarlr diye tahmin ediyorum bu projeye ancak ali nur aktas temenni edelimki secilmesin yoksa bu cadde gene eskisi gibi vizyonsuzluguna geri doner

Altepe döneminden kalıp iptal edilen projeler kentsel dönüşüm projeleri, bu tür projelerle alakası yok.

Yüksek katlı binaların yapılması meselesine gelince onlar da kentsel dönüşümle alakalı, kentsel dönüşüm yapılırken eskisini yık yerine yüksek bina yap buna müsaade edilmeyecek deniliyor. Normal projelere kat sınırlaması getirilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Tabi mimarlar odası gibi yerlerden itiraz gelmez ise…

Efe Elaldı

1 yıl önce - Pzr 02 Arl 2018, 12:34

İş merkezi projeleriyle normal kentsel dönüşümü karıştırmamak gerek bursada bir çok yerde yüksek katlı iş merkezleri yapılıyor ayrıca yeni yapılacak projelerde de yüksek katlı projeler var bursa yüksek katla ilgili tabusunu kırdı artık özellikle yalova yolunda cadddeye cephesi olan bölümlerde 20 kat ve üzri bir çok iş merkezi göreceğimizi düşünüyorum tramvay bi bitsin projeler dahada artacaktır sky tower ban tower ve onlardan kısa 2-3 proje daha var buttim ve çevresi bu binalarla eski haline göre çok daha güzel görünecek

Physical Graffiti
1 yıl önce - Pzr 02 Arl 2018, 22:23

proje iptal edilmiş diye duymuş ve üzülmüştüm. Devam mı ediyor arkadaşlar? Tabela falan astılar mı çok sevineceğim öyleyse

sayfa 4
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet