Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Adliye Kavşağı
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
ahmet sert
9 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 13:37

Belki çok alakası yok ama Ocak ayında Belediyeye bir başvuruda bulunmuştum.Dikkatinizi çektiyse Balıkesir şehir merkezi istikametine doğru giderken sağ tarafta kaldırım var.Ancak sol tarafta herhangi bir kaldırım bulunmuyor.Kaldırım sadece Adliye sarayı önünde küçük bir kısımda bulunuyor yanlış hatırlamıyorsam. Burayı geçtikten sonra eski Kay süt fabrika arazisi önü, yeni yapılan 10 Burda AVM önü dahil olmak üzere şehir istikametine gidişte, eski Atatürk devlet hastanesi kavşağına kadar sadece asfalt var, buradan gidiş gelişte yayalar mecburen asfalt üzerinden gitmek zorundalar.Tehlikeli durumlar yaşanmaması için bu yerlere kaldırım yapılması için başvuruda bulunmuştum.Bu kavşak çalışmaları çerçevesinde değerlendirileceğini söylediler.Göreceğiz bakalım, herhangi bir gelişme olacak mı?

Misafir c3c

9 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 10:04

O kadar yapılcak deniyor ama 1 tane görsel fotosu yok

Erdal Düven

9 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 13:04

Alıntı:

O kadar yapılcak deniyor ama 1 tane görsel fotosu yok

Evet benimde en başından beri yazdığım ve söylemek istediğim konu bu proje10 dahil bilboardlarda gösterilen projeler dahil insanları görsel yönden tatmin etmiyor ve bu yüzden özellikle yapılacak olan Ulaşım projelerinin fotoğraflarını nasıl olacaklarını merak ediyorlar ve işte bu yüzden halkın gözünde sınıfta kalıyorlar

Ama söyle birde durum var herşeyleri hazır ise zamanında başlarlar ise projelere ve zamanında bitirirler ise herkesin gözünde büyük başkan olarak kalır ve hatırlanır önemli olan işlerin bitmesi foto olsada olur olmasada edip uğur dönemi insanlar proje görselleri vardı ama işler ağır ve projedeki gibi ilerlemiyor diyorlardı bakalım bu sistem ile bizleri neler bekleyecek seçime kadar?

Afacan Bartu
8 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 09:54

Ne zaman başlıcak burası ya

Erdal Düven

8 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 15:51
Son dakika

Buradan müjdeyi veriyorum adliye kavşağı müteahhite yer teslim çalışmaları başladıktan sonra yakında başlayacak gibi dün itibariyle adliye önündeki orta refüjlerdeki ağaçlar sökülüyordu birkaç gün içindede Uedaş tarafından refüjdeki aydınlatma direkleri sökülecek çalışmaların ne zaman başlanacağı ilerleyen zamanlarda açıklanır diye düşünüyorum.

Demekki seçimler yaklaştıkça bazı isimleri geçen projeler başlayacak gibi bizleride yoğun bir trafik ve inşaat çalışmaları bekliyor gibi önümüzdeki yaz aylarında

ahmet sert
8 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 16:05

Erdal, başkan Esentepe viyadüğü temel atma töreninde bu hafta içinde müteahhit şirkete yer teslimini yapacaklarını açıklamıştı, yakın zamanda çalışmalar başlar.

Erdal Düven

8 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 16:33

Olabilir ahmet abi biz direkleri alacağız perşembe günü direkler ağaçlar alınıyor ise bu kazı çalışmaları yakında başlıyor işaretidir

Buradan valilik ve istasyon kavşaklarına köprülü kavşak ne zaman yapılacağını soranlara sesleniyorum işte adliye kavşağı ve esentepe viyadüğü bittikten sonra sadece bu iki kavşak kalıyor tüm yoğunluk buralara rahatlıkla verilebilir bol alternatifli güzergahlarda oluşacak şehir içi trafiği için böylelikle

Profesör
8 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 16:38

Sevindim ya sonunda biraz çivi çakacak Zekai kafaoğlu

Erdal Düven

8 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 17:17

Alıntı:

Sevindim ya sonunda biraz çivi çakacak Zekai kafaoğlu

Aynen inşallah

Erdal Düven

8 ay önce - Prş 12 Nis 2018, 17:10

(+)

(+)

(+)

Adliye köprülü kavşağının yapılabilmesi için bugün itibariyle aydınlatma direkleri Uedaş tarafından söküldü emniyet kavşağındada böyle olmuştu direk ler sökülmüştü uzun bir aranın ardından ancak çalışmalara başlanılmıştır bakalım burada neler olacak bekleyip göreceğiz.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara