Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Özel Çözüm Koleji
12   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
beratdemir
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 18:46
Sivas - Özel Çözüm Koleji

(+)

Bugün Sivas Çözüm Kolejinin startını verdik, inşaallah 2018/2019 eğitim öğretim dönemin de Çözüm Kolejimiz Sivas da iki büyük kampüsüyle eğitim öğretime başlayacak hayırlı olsun. (Ahmet AKÇA)

Kaynak : https://www.facebook.com/ahmetakca55?hc_ref=ARSSi ...6K3jVKB1z4

Sivas'a hayırlı olsun.

Misafir 472

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 22:23

Bildigim kadarıyla belli bir düşünceyi empoze etmeye çalışan,kaliteli eğitimden daha çok ideolojik ve taraflı siyasi gorusleri olan bir kurum.
Bahçeşehir,ted ve doğa kolejleri gibi tarafsız ve amacı sadece kaliteli eğitim veren kurumlardan değil kısaca.Zaten yukarıda sahibinin Facebook linkide verilmiştir.uzerine tıklayıp kişinin Facebook sayfasındaki paylasimlara bakınca net olarak görünüyor hangi siyasi ideoloji den olduğu.oysa eğitim helede çocukların eğitimi siyasetten ve her türlü ideolojiden bağımsız ve uzak olmalı.
Ama maalesef ülkemizde bu durum hep böyle bir donem feto yedi memleketin kaymağını şimdi feto gitti yerine çetö geldi.yazik hiç ders almamişlar

bybaskan 100
9 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 00:16

Sivas'a hayırlı olsun şehrimize özel okul yatırımları artmaya başladı peki çözüm koleji tam olarak nereye açılacak bir bilginiz var mı ?

Misafir bee

9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 12:33

Merhaba çözüm koleji beden eğitimi öğretmenine ihtyacınız var mı sözleşmeli olarak bana yardımcı olabilir misiniz ?

Misafir 365

9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 15:04

Misafir472. Doğru söylüyorsun bu okul galiba vatan millet sevgiside aşılayacak öğrencileri göndermek lazım. Sen sakın gönderme

Misafir 365

9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 15:19

Her zaman ki dışarıdan gelen yatırıma karşı çıkan bir aklı evvel çıkıyor. Pasta küçük olsun benim olsun zihniyeti

Misafir d63

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 00:48

Bu okulda sınıf öğretmenliği yapan bir öğretmenim şuanda Gökmedrese Okullari olarak hizmet veriyoruz yerimiz milli piyango lisesi arkasında kılavuz da yani. Ve yukarıda ideoloji zart zurt öten arkadaşa söylüyorum önce 2 çocuğa hakkı hukuku doğruyu dinden imandan önce insan olmayı şerefli onurlu olmayı öğretir sonra gel burda konuş.Sukurler olsun ki ne bir hain ne de bir dinsiz çıkarmadık kurumumuzdan gel bir bardak çayımızi iç anlarsın. Okulumuz yeni moda tabirle Française okul yani çözümün sahiplerinin değil çözümün adıyla eğitim veren okul.

Misafir 6ad

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 14:37

Misafir d63 bu kurumda öğretmen olduğunu yazmişsın.
Yazını okudum.zartli , zurtlu cümleler kullanmışsınız.Bir öğretmen nasıl olurda böyle argo cümleler kurar.Demekki bu kurumun öğretmenlerinin seviyesi bu ise zaten yukarıdaki eleştiriler doğru demektir.Hiç kimse böyle zartli zurtlu cümleler kuran bir öğretmene çocuğunu teslim etmez.
Hem kendini,hem çalıştığın kurumun kalitesini kendi elinle ele vermişsin.Demek ki misafirin serzenişi doğruymuş diyesi geliyor insanın.

Misafir 88e

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:25

Misafir d63
Zart zurt etmek Türk dil kurumu deyimler sözlüğünde bulunan bir deyimdir. Açıklaması tam da şöyle :Kendini önemli kişi olarak göstermek için yüksekten atıp tutarak çıkışma, kaba kuvvet gösterisi... Tam da o arkadaşın bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olması gibi. Karalamadan tahminimce bildiğim kadarıyla sanırsam gibi cümlelerle insanı zan altında bırakmadan evvel ölçülüp tartilip konuşmalı.

Misafir 6ad

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 14:17

Sen yinede kullanma.Zartli zurtlu cümleler kurmak bir eğitimci ye yakışmaz.Neticede argo.Ayrica cümle kurma biçimin daha çok ilkokul seviyesinde.Biraz gramer ve dil bilgisi çalış.saygılar....

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET