Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
veysel döker
3 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 09:25

Alıntı:
Bura bizim ordunun simdiki bulundugu yere ne kadar mesafede.

Guta, başkent Şamda bulunuyor. Şehrin bir mahallesi olarak düşünün.

En yakın nokta olarak Surman'daki gözlem noktamızın 232km güneyinde kalıyor. Zeytindalı ile aradaki mesafe ise 320km. Anlayacağın müdahale etmemiz pek mümkün değil.

Cemoli D18
3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:23

Aradaki fark ortada.

(+)

Bir taraf yıkılmış virane diğer tarafta ise hiç bir şey olmamış gibi.

yusufyuşa23
3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:38

Doğu Guta, devletlerin silah deneme laboratuvarına döndü. Bugün bir iki video izledim. Yüreğim dayanmadı. Kendimden insalığımdan utandım. O an dünyadan soğudum. O psikolojiyle savaşmaya gönüllü giderdim. Bebelerin çocukların öldürüldüğü bir dünyada hiç kimsenin yaşamaya hakkı yoktur

Burç

3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:51

Alıntı:
Bebelerin çocukların öldürüldüğü bir dünyada hiç kimsenin yaşamaya hakkı yoktur

O bebekleri, o çocukları "Suriyeli" diye ülkemizden kovup, oraya atmaya çalışanlar utansın.

Mustafa Taşlı

3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 19:02

Sadece bebekler değil, yaşlılar, masumlar hatta askerler de ölmemeli. Keşke yardım edebilsek, keşke sadece Suriye'deki değil, dünya üzerindeki dini, dili, milleti ne olursa olsun, hiç kimse ölmese. Ama biz yaşadığımız bölgede yaşanan her katliama, her haksızlığa adalet getirecek kadar güçlü değiliz. Ya da filanca ülkede yaşanan cinayetlerin suçlusu, sorumlusu değiliz. Ekonomimizin elverdiği bir üst sınır var, zaten çoktan aşmız durumdayız ki halk olarak fazlasıyla hissediyoruz. Birleşmiş Milletler'de sesimizi daha çok duyurabiliriz, Arap toplumlarını ayağa kaldırabiliriz. Suriye de bir arap ülkesi. O da diğerlerinin başına gelebilecek bir felaketi seyrederdi. Üzülüyoruz hallerine, yardım da etmeye çalışıyoruz ama kendi insanımızı mağdur etmemek şartıyla.

Adanali1981

3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 19:17

Şam doğu Guta'da yaşanan vahşet zannedersem Dünyada eşi benzeri olmayan türden, Ülkemizde yaşayan esad sever tipler hala utanmadan orada cihadçılar var diyecek kadar insanlıktan çıkmış adeta yamyamlaşmışlar, Cumhuriyet Sözcü gibi İslam düşmanı bu güruh için Müslüman ölümleri sadece istatistik olarak görülüyor, Allah'ta bir gün bu aşağılık Chp ve avanelerini çocuklarıyla sınasın bakayım nasıl bir duygu.

suphibayram

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 00:21

Kafir zulmünde ölen kardeşlerimiz içinEl Fatiha...

En son suphibayram tarafından Prş 01 Mar 2018, 00:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir b37

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 00:29

Müslümanlar birbirlerini bombalıyor. Ölenlere de mezhepleri yüzünden seviniyor ve üzlüyor. Eğer Esad bombalarsa kötü ama Sud Yemen'i bombalarsa o zaman sorun yok. Çünkü Esad Şii, Suud ise sünni. Bu kafa yapısıyla daha uzun süre islam ülkelerinin gelişmesi pek mümkün değil.

Ayrıca kendi ülkesinde olanlara ses çıkartmayan destekleyen insnaların Suriye'de ölen çocuklara üzüldüklerine de ihtimal vermiyorum. Yalana gerek yok.

fatih413
3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 02:26

Türkiye'de zalim bir diktatör İran ve Rusya'dan aldığı emirle kendi vatandaşı 600.000 insanı mı öldürdü?
Arabistan, kendine balistik füze atan Yemen'i bombalıyor; Esed gibi kendi ülkesini, vatandaşlarını değil.

Esed'i savunmak için mezhepçilik yapan Kızılbaşlar, Suriye savaşının tek iyi tarafı gerçek zihniyetinizin ortaya çıkması. Suriye'liler sizin nasıl bir hastalıklı zihniyet olduğunuzu geç anladı, ülkeleri yok oldu, çocukları öldü. Allah'a şükür biz başımıza böyle bir musibet gelmeden, zihniyetinizin ne olduğunu öğrendik.

mahmut11
3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 02:35

ALLAH'IM
ŞU ESED DİKTATÖRÜNÜ KAHRET

AMİN AMİN AMİN...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET