Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Mustafa23 23
7 ay önce - Pzr 29 Arl 2019, 16:19

Bir gelişme var mı?

Tyrant1907
7 ay önce - Pzr 29 Arl 2019, 21:42

Kaba inşaatı epeyi bitti, mudanya yönüne giderken bahçeşehir kolejine gelince arka tarafında vinçi ve binayı görebilirsiniz. Belediyeyle yükseklik konusunda sıkıntı yaşamışlar, ondan dolayı biraz gecikme var

Mustafa23 23
7 ay önce - Prş 02 Oca 2020, 22:50

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

Cüneyt5316

7 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 18:03

Bu üniversite yapılıyor mu gerçekten. Şaşırılası bir durum açıkçası.

Tekin789
7 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 18:50

Medyada, internette mudanya üniversitesi ile ilgili tek bir haber bile yok. Nasıl üniversite yapılıyor ?Anlamadım.

Mustafa23 23
5 ay önce - Cum 28 Şub 2020, 20:38

Mudanya üniversitesinde çalışmalar durmuş durumda. Yaprak kımıldamıyor. Uzuuuunnn bir süre de açılacağı da yok.

Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Pzr 22 Mar 2020, 14:16

MUDANYA ÜNİVERSİTESİ YÜKSELİYOR
Alıntı:
Bursa Kültür Eğitim Vakfı’nca kentimize kazandırılacak ilk vakıf yüksek öğretim kurumu Mudanya Üniversitesi çağrışan sırtlarında yükseliyor.

Eğitimci Gıyasettin Bingöl’ün Mütevelli Heyet Başkanı olduğu ve ilçe sınırlarında kaldığı için ismine Mudanya Üniversitesi verilen eğitim eğitim kurumunun YÖK’ün onay vermesi durumunda önümüzdeki yıldan itibaren öğrenci kabulüne başlayacağını öğrendik.

15 bin öğrenci kapasiteli 6 fakülteli üniversitenin fiziki mekânlarının yapımı hızla devam ediyor.

Eski Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Bayram’ın kurucu rektör olarak atandığı Mudanya Üniversitesi’ne YÖK eski Üyesi Prof. Dr. Atilla Eriş’in de danışmanlık yaptığını öğrendik.

Kaynak: https://www.olay.com.tr/yazar/ihsan-aydin/bursara ...yor-544682

Önceki paylaşımı için üyemize öncelikle teşekkürler.
Sadece link paylaşmayın ufak bir alıntı altına kaynak göstermek icabında yorumunuzu da katmak göze her zaman hitap eder. Bu arada ikinci özel üniversitemiz (malum ilki kapatıldı) Bursamıza yakışacak.

Mustafa23 23
4 ay önce - Pzr 22 Mar 2020, 18:28

Sadece bir tane bina var o da sadece kolonlari dikilmiş vaziyette. Ve çalışmalar çok ağır. Önümüzdeki seneye kesinlikle yetişmez.

Apollon16
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 18:58

Mudanya Üniversitesi'nin bölümleri ve fakülteleri belli olmuş, Okulun Sahibi Sınav Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Bingöl açıklamış, kurulduğu ilk yıldan Tıp Fakültesini açan ilk üniversite olacakmış. Ayrıca hedefleri yüksek tutmuşlar, Bilkent, Koç ve Sabancı gibi bir üniversite yapmayı istediklerini anlatmış. Eylül 2021 dönemiyle öğrenci alımına başlanabilir demiş. Tabi bu pandemi süreci nasıl etkiler bilinmez. Umarım arzuladıkları gibi bir üniversite olur.

https://www.bursahaberdar.com/ozel-haber/sinav-ok ...h4883.html

mhozcilenk
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 20:34

3. Tıp ve 2. Diş hekimliği Tek tıp varken birden çoğalmaya başladı Çok iyi haberler. Umarım kısa sürede başlar ve hem öğrenci çekeriz hem de Bursa'nın öğrencileri başka şehirlere gitmek zorunda kalmaz

sayfa 5
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet