Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
bluemet

5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 17:04

burada amac adaleti saglamak ve hakkaniyetli bir fiyat politikası degil,ksinlikle inanmıyorum buna

koyun olmayan körü körüne savunmayan birsi cok iyi anlar burada amac insanları bezdirmek o kuyruklarda insanlar beklemesin 10 kisiden 5i beklemese kalan para belediyenin cebine girecek nasıl olsa

gizli zam dedikleride bu,yoksa halkapınardan karsıyaka gidecek insanın kartında 11 tl olma sartı olmaz 2.86 ya basar gider

ama amac vatandası bezdirmek tabi bunun dısında pik saatlerde millet isine yetiseyim derken okutmayı filanda unutacak paralar hoppa belediyenin cebine

acıkcası son yıllarda böylesine vatandası aptal yerine koyan kurnazlık görülmedi izmirde.

Misafir 028

5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 17:09

Darda kalana, kartını unutana rica etse de izmirli yardım etmek için kartını basamayacak... Ne saçmalık ya bu sistem

feyyazturu

5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 17:35

90 dk dilencileri de artık bu sistemle yok olacak gibi başka da iyi tarafı yok

Misafir 97a

5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 17:52

Bu sistem insanların kuyruk olusturmasina sebep olacak.
Yapılacak is kagit bilet sistemidir.Her vagonda 8-9 tane görevli olacak surekli bilet tarayacaklar.Istasyonlarda trenlerin kapılari tüm tarama bitmeden acilmayacaktir. Telsiz ile tarama bitti anonsundan sonra kapilar acilacak böylece yığılma olamayacaktır.

GkhanTR
5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 18:00

Bu çılgın fikir bana bir üyenin yazdıklarıyla çok benzer geldi ya neyse

Istasyonlara çok sayıda cihaz koymuşlar. Şimdi Çiğli'den Şirinyer yapicam. Sıra olacak mı söylerim.

Misafir 97a

5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 18:08

Gelecek olan para ile bazı dökülen istasyonlara bakım yapılmalıdır gökhan kardeşim.

gediz_1994
5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 18:08

Halkı magdur yapan bir sistem. İzmir sevmez böyle dolambaclı işleri. Halkı karsına alırsan sonuçlarına da katlanırsın.

erkinalp
5 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 19:06

Gökhan, ben onu ESHOT için istemiştim. Tüm kapılardan binişe geçildiğinde ücret kaçırma olmaması için. Ama benim önerimde denetçi yerine kapı kilitleri ve şeref-haysiyet sistemi ile çözüm bulunuyor.

Misafir 2d0

5 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 08:07

Izban icin ayri kart sistemine gecilmelidir.(Banliyö Kart)

Mete ÖZTÜRK

5 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 11:43

Misafir 2d0 demiş ki:
Izban icin ayri kart sistemine gecilmelidir.(Banliyö Kart)

Misafir zaten her tarafımız kart doldu bir de sen yapma bari, ESHOT otobüs için ayrı, İzban için ayrı, Metro için ayrı kart mı taşıyacağız cebimizde, inşallah yetkililer senin bu yazdığını okumuyordurlar.

Daha pratik çözüm bulunabilir.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege