Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yerli Yeni Otobüs Firması olmalı mı ?

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

Sizce yeni bir yerli otobüs üreticisi olmalı mı ?
1-BMC 17.6%  17.6%  [3]
2-OTOKAR 58.8%  58.8%  [10]
3-GÜLERYÜZ 17.6%  17.6%  [3]
4-BASKA FİRMA( firma adı belirtin lütfen) 5.9%  5.9%  [1]
Toplam Oy : 17

cihan mercan

10 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 11:00
Yerli Yeni Otobüs Firması olmalı mı ?

Arkadaşlar aklıma hep bir soru vardı o soruyu sizinle paylaşmak istedim .

Türkiye'de dünyaca ünlü otobüs firmaları var ayrıca Temsa var ama neden başka bir otobüs üreticisi çıkmıyor die düşünüyordum siz ne dersiniz ama sizden ricam turizm amaçlı araçları yazmayın onların kulvarı farklı

reis60
10 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 20:43

otobüs sektöründeki daralmadan dolayı yeni üretici çıkacağını sanmıyorum.bursada eskiden kasa üreticileri vardı, bir Güleryüz zamana uyak uydurdu,üretime devam ediyor,dörteller tezeller yok, mevcut Temsa bmc Otokar Güleryüz kendini geliştirir ve daha yeni ürünler ortaya çıkarırlarsa iyi olur. Karşılarında global oüreticiler var. Hele Mercedes var ki pazar payı %65 civarı, birde şu anlayış var Türkiye’de otobüs Mercedes’tir.Türkiye otomotiv sektöründe başarılı ve bu başarıyı daha ileriye taşıyabilir. Temsa Otokar bmc tümosan Güleryüz bu firmalarımızı destekleyerek daha iyi yerlere taşımalıyız

cihan mercan

8 ay önce - Cmt 07 Nis 2018, 22:31

Arkadaşlar birşey duydum nekadar doğru bilmiyorum ama burada yazılı dursun diye yaziyorum.
BMC şehirler arası yolcu otobüsü üretimine başlıcalar mış

Misafir 2ed

8 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 01:43

Ford olabilir pazar bulacağını bilse....kamyon örneğinde olduğu gibi Türkiye üretim merkezi olabilir

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM