Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Address Eryaman Konut Projesi
« önceki   123 ... 474849 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 48
Misafir 421

3 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 19:12

590 a alacaksın seneye ne kadara satacaksın?Alan satan kazanma devri bitti şimdi sadece satan kazanıyor.Her gün alım gücün azalıyor birikimin azalıyor daire fiyatları artacak sanmıyorum.

Misafir 390

3 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 20:33

950 bin tl olur seneye herhalde

Adresss
3 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 21:33

Seneye görürüz artık hep beraber .bu inşaat maliyetleri artacağı için yaptığınız şaka gerçek olabilir dolar gerçeği karşımızda

Misafir 421

3 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 22:04

Sen bırak 950 yi 650-700 e 2020 de alıcı bulamazsın enflasyonda ezilen halk, kredi oranı yüksek her türlü parası eriyecek alım gücü azalacak birikimi azalacak müteahhit efendiler karlarından kısmayacak altlarında 500k değerinde jeeplerle hava atacak maliyetimiz çok yüksek Demir çok yüksek anlıyorum ama ben 50-60 binlik araçla geziyorum sen de azıcık kıs kazancından yok efendim ben kısmam daire fiyatları artacak alt yapı hazır daire 800k alan enayi bulurlarsa aracını yükseltir ne yapalım biz millet olarak bunları zengin etmeye mecbur gibiyiz.Kişisel olarak bu bölgede 500 üstü edecek konut sayısı elin parmaklarını geçmez sanki küçük paralar bunlar.

Misafir 743

3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 01:26

Valla alan alıyor binalar dolu bakıyorumda bende vermem bu devirde 500 bin. Veren neyin kafasını yaşıyor onu çözemedim.

Misafir 43b

3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 08:48

Bu rakamların ağızlarda sakız olduğunu görünce şaşırıyorum o kadar seneye 750-800-900 olacakmış hep birlikte göreceğiz ne kadar olacağını.Daire alamadık alan arkadaşlar kızacak hayırlı uğurlu olsun güle güle otursunlar.👍🏻

Denis the manace
3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 10:25

Bu dairelerin seneye 700-800 bin edeceğini düşünüyorsanız; Doları da 15 TL üstü hayal edin.

Misafir 295

3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 16:25

Bizde buradan ev almaya yakınız. Neden bu paraları veriyoruz, seneye değer kazanması için mi? Tabiki hayır. Peki neden 500 lü rakamlara çıkıp ev alıyoruz; sevdiğimiz bir muhitte, güzel, geniş, anayola yakın, gerektiğinde dolmuş, otobüs sıkıntısı olmayan, metroya yakın( bisikletim ile Max 10 dakika) ve sosyal donatısı olan bir mekanda oturmak için. Belki lansmanda veya ilk başlarda alınsa idi para kazanma mantığı güdülebilirdi. Teslim riskinin çok azaldığı ve ekonominin iyice kırıganlaştığı bu aşamada ev alıp para kazanma düşüncesi mantıksız. Bu ev yaşanmak için alınır ve uzun süre rahat rahat oturulur. Alanlara hayırlı olsun insallah bizede nasip olur ve uzun süre keyf ile oturacağım bir evim olmuş olur. Bana sorarsanız Eryamanı seven ve imkanı olanlar için öncelikli yerlerden biri Address Eryaman.

Misafir 6cd

3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 17:13

Bizde bu projeyle ilgileniyoruz çok araştırdık fiyat yüksek deyip 500 vereceksem gider bağlıca dan bakarım dedim baktık 650 bin altında daire yok dağın başı maket yok otobüs yok okul uzak heryer özel kolej kreş sadece eve de verilmez muhit çevre de önemli adress eryaman konum olarak çok iyi 4+1 olması biz ailelerin güvenle oturacağı bir aile sitesi şehit osman avcı mah.de baktık 1+1ler den dolayı vazgeçtik karman çorman otel konsepti alan herkese hayırlı olsun Allah bizlerede nasip etsin

Adresss
3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 18:55

Yorum yapan misafir arkadaşlar siz konuyu çok yanlış anlamışsınız 😀😀😀😀
Olay kar etme seneye satma olayı değil; olay huzur ile merkezi bir yerde çoluk çocuğun okuluna gidip gelebileceği sadece ailelerin oturacağı eli yüzü düzgün yeni bir projede oturmak.Fiyat yüksek ise Ata mahallesinde Karayatakta Batı mahallesinde çok daha ucuza ev bulabilirsiniz.Ben 1990 yılından beri Eryamanda oturuyorum sadece konum için para verdim bu projeye.Bu çevrede daha ucuzu varsa söyleyin alalım.Kimse keriz değil firma zengin etme derdinde de değiliz seneye iki katına çıksın gibi bi derdim de yok.Parada benim param kimseden akıl almaya da ihtiyacım yok.
Alamıyorsak bok atmayalım lütfen 😀😀😀

sayfa 48
« önceki   123 ... 474849 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet