Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eren Aksoy 25

1 yıl önce - Çrş 24 Oca 2018, 02:27
Erzurum - Öğretmenevi


HAKKIMIZDA

Öğretmenevimiz ilk kez 24 Kasım 1982 yılında Cumhuriyet caddesi Özel İdare iş merkezi içerisinde lokal olarak hizmete başlamış, 1986 yılında Çaykara caddesindeki kendi binasına taşınarak hizmete girmiştir.

Tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte bir proje ile yeni öğretmenevi binasın temeli 1992 yılında atılmış ve Şubat 1997 yılında hizmet binamız tamamlanmıştır. 12 Mart 1997 tarihinde resmi açılışı yapılan binamız; otel, restoran, lokal, cafe, düğün salonu, bayan kuaför, bilardo salonu, dinlenme lobileri ve protokol salonları ile hizmete devam etmektedir.

Şehir merkeziyle iç içe olup, konaklayan misafirlerimiz tarihi, turistlik yerlere kolayca ulaşabilme imkânına sahiptir. Öğretmenevimiz Palandöken Kayak Tesislerine araçla on dakika, havalimanına yirmi dakika mesafededir. Çay bahçemiz, 20 araçlık oto parkımız vardır Öğretmenevimiz beş kattan oluşmaktadır. Otel kısmında 112 oda 238 yataklıdır, otelimizde yirmi dört saat sıcak su imkânı, her odada telefon, televizyon, internet hattı ve faks bulunmaktadır. Restorant kısmında üç yüz kişiye hizmet verilebilmektedir. Hizmetlerimiz canlı müzik eşliğinde sunulmaktadır. Düğün salonu üç yüz elli kişi kapasiteli olup, salonumuzda confeti, volkan, kar spreyi gibi gösteriler sunulmakta, kurum binamızda bütün birimler kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat kontrol edilmektedir.

Erzurum öğretmenevi kafeteryası, dinlenme salonu, lokali, bayan kuaförü, kütüphanesi deneyimli personeliyle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyar.

KONAKLAMA

112 oda, 234 yatak ve 238 kapasiteli öğretmenevimizde her odada LCD Televizyon, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

RESTAURANT & CAFE

300 kişi kapasiteli Türk mutfağının leziz tatlarını sunduğumuz restaurantımız ile düğün, nişan ve toplantı yemek organizasyonları yapabilir, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

İNTERNET VE LİG TV

Öğretmenevimizde içerisinde odalar dahil kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca kurumumuzda genel salonlarda Lig TV yayını bulunmaktadır.

TECRÜBE

24 Kasım 1982 yılından beri 30 yılı aşkın hizmet tecrübesiyle, siz değerli konuklarımıza güvenli, konforlu, eğlenceli unutamayacağınız anlar sunuyoruz.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Öğretmenevimizin konaklama, düğün salonu, cafe, restaurant, lokal, resepsiyon ve diğer tüm birimlerinde alanlarında uzman güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

KOLAY ULAŞIM

İstasyon, otobüs terminali, havalimanı, Palandöken Kayak Merkezi, tarihi mekanlara, alışveriş merkezlerine, üniversitelere kolay ulaşım sağlayabileceğiniz merkezi bir konumdayız.

http://erzurumogretmenevi.com.tr/gd-68-lokal


Misafir 1e3

1 yıl önce - Çrş 24 Oca 2018, 02:45

Adları öğretmenevi olsa da öğretmen olarak keşke kalabilseydik.Çok pahalı öğretmenevleri çok

ahmet icem
1 yıl önce - Çrş 24 Oca 2018, 02:46

Öğretmenevi güzel görünüyor bir de atamaları da güzel olsa daha iyi olurmahmut11
1 yıl önce - Çrş 24 Oca 2018, 02:51

Alıntı:
Adları öğretmenevi olsa da öğretmen olarak keşke kalabilseydik.Çok pahalı öğretmenevleri çok


Öğretmen maaşına göre bu fiyatlar pahalı mı şimdi? Yapmayın etmeyin Allah aşkına!


(+)


Bence gayet uygun. Tabii Orduevi düzeylerini beklemeyin. Ancak çok uygun.ANA SAYFA -> Diğer Şehirler