Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - KumsMall AVM [Avrupa'nın En Büyük Karma Avm'si]
« önceki   123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 39e

4 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:55

Avm de 400 mağaza bulunuyor bunun 220 si mobilya 180 i normal avm mağza yeme içme vb.

sinan5858

4 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 14:46

Tebrik ederim bir Sivas lı olarak, çok güzel bir proje darısı güzel şehrim Sivas ın başına. Orta anadoluda olan tüm gelişimleri destekliyorum. Bu tarz projeler yapan şehrin komşularına örnek oluyor. Ayrıca avm nin yanında üretim için mobilya sanayi sitesi olması şahane bir yandan üretilen ürün hemen yanında satışa sunuluyor. yanlız tüketim düşünülmemiş bir avm herkesin hayali.

Nazmi

4 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 17:16

İnşaata, hatta projeye başlanmadan önce, bu denli büyük bir tesisin Kayseri'ye kazandırılacağını söyleselerdi bana, şahsen pek inandırıcı gelmezdi. Ama gel gör ki, tesis bitmek üzere, hemde ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük avm'si olacak. Tek eleştirim, yeni yapılan mobilya sitesine çok yakın. Elbette yakın olacak, ama biraz mesafenin olması iyi olurdu yinede. Dip dibeler çünkü.

Videoda da belirtildiği üzere, avm'nin, bu yılın Eylül ayında açılması planlanıyormuş. Avm'nin yanında 3 tanede 28 katlı büyük yapı olacak. İş merkezi ve otel olarak kullanılacakmış. Yapılması planlanan bloklar, umarım görsellerdeki gibi değildir. Yüksek katlı olacaklar, en azından estetik değeri yüksek olmalı. Ben videodakileri pek beğenmedim, umarım revize edilir proje. Tesislerin hemen önünden raylı sistemin geçecek olması ayrıca güzel.

İldem Park avm, Mobilya Kent projesi, Tekstil Park ve Avrupa'nın en büyük avm'si Kumsmall. Bu tesislerin ortak özellikleri 'kooperatif' usulü yapılması. Başka şehrimizden bir yatırımcı, yada yabancı menşeli bir yatırımcı değil; Kayserili üyeler yaptırdı, sahipleri de onlar. Konutta kooperatifçilik, anlaşılan kesmiyor artık bizimkileri. Uzun lafın kısası, kooperatifçilik Kayseri'den sorulur

Bu yıl, dünya çapında bir tesise kavuşacak kısmetse memleketimiz. Düşünenlere, emeği geçenlere tebrikler, teşekkürler

Misafir 7fa

4 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 19:29

Umarım güzel binalar yaparlar görseli yüksel kayseri forumdan büyük mu giyim eğlence fast food olarak acaba haberi olan var mı ?

cCcenk38
4 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 19:33

Turkiye ve Avrupa’nin en buyuk AVM’si. Gurur duyuyorum.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ