Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - KumsMall AVM [Avrupa'nın En Büyük Karma Avm'si]
« önceki   12345 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Nazmi

4 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 08:30

Ağabey, Avrupa ismindeki belirttiğin, 'kompleks' kısmına ben de katılıyorum. Ama, oradaki avm'lerden de büyük olduğunu karşılaştırmak için bu şekilde telaffuz edildiğini düşünüyorum. Şahsen, başlığı açarken o niyetle yazdım ben de.

Alıntı:

Ayrıca Cevahir AVM metrakare olarak da, AVM içindeki dükkan sayısı olarak da daha büyük ve 13 senedir hizmet veriyor. Zaten "En büyük AVM" demiyorlar dikkat ederseniz, "en büyük mobilya kompleksi" diyorlar. AVM dışında yapılacak olan mobilyacıları da dahil ederek böyle bir reklam kampanyası yapmışlar. Gene de güzel bir projeye benziyor.

En büyük mobilya kompleksi diye, avm yanında yer alan mobilya imalathaneleri için belirtiliyor. Avm ile alaksı yok onların. Şu video daha açıklayıcı olur sanırım. Avm farklı, imalathaneler farklı

Belirtmiş olduğun Cevahir avm'de; mağaza sayısı 230, otopark kapasitesi 2500, mağaza alanı 107 bin m2*

Kumsmall avm'de ise; mağaza sayısı 400, otopark kapasitesi 3500, avm alanı 180 bin m2. Avm, düşük katlı olduğu için oturumu devasa, 302 bin m2*

Kumsmall avm, 350 mağazası bulunan Mall of İstanbul'dan da büyük, Cevahir avm'den de bariz çok daha büyük. Bu büyüklük, elbette mobilya mağazalarının da bünyesinde olmasından kaynaklanıyor. Yoksa etimiz ne, budumuz ne.. İstanbul'la aşık atacak değiliz

Bu denli büyük bir avm'yi yapmaktan belkide daha zoru işletmek olacaktır. İşinde profesyonel kuruluşlarla çalışılmalı. Yoksa, hayal kırıklığı yaşanabilir. Kooperatif usulü yapıldığı için, üyeler dışında sırtını dayayabileceğin maddi bir güç olmayacak neticede. O yüzden, ince eleyip sık dokunmalı. Bunları illaki düşünmüşlerdir, ama firmanın çok daha fazla üzerinde durması gereken ciddi bir konu.

Misafir a19

4 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 09:31

Nazmi 3500 araç otopark li değil 6000 araçlık otopark kapasitesi var bu arada Zara h&m Tommy polo gibi dünyaca ünlü markalar da olacak 180 mağaza kapasitesi ile mobilya hariç

Nazmi

4 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 09:50

Başlıktaki ilk mesajda, 500 kapalı, 3000 bin açık otopark yazıyor. Avm'nin kendi sayfasından alıntıladım.

Alper Tekkuş

4 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 16:37

Otopark rakamı 6000 araç ve iki adet 28'er katlı otel var...
tahminim SHERATON olur gibi...

Misafir a19

4 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:10

Beyler Zara geliyor

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ