Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir 6a5

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:45

Uyuşturucu satan şerefsizlerin sadece ayaklarını değil,kafalarını da kırmak lazım..ağzına sağlık sayın bakanın

ali şükrü bey
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:56

Alıntı:
önery

sitedeyim!
1 saat önce - 20:01 (bugün)

Alıntı:

Alıntı:
Bırakın satıcılar gerilsin size ne oluyor.

bu bakış açısı

Ben hep 50 tllik yakıt alıyorum
Arabam yok ki vergi artışı beni etkilesin.

Otomobil sahipleri zammı dert etsin.ben niye kızayım ki.
Engelli hakları engellenmişse onlar tepki gostersin.hakkini arasın.ben değilim kii ...

Çocuğun yok ki servislerin halini şikayet edeyim...

Diyenlerle aynı ALLAH bizi Bu kafa yapısından korusun...

Önery,
Olay bakanın çoçuklarımızın ve ülkemizin geleceğini karartan torbacılara karşı polisin sert tutumu ile ilgili bir durumken yaptığın yorum yukarıda.
Şimdi sana söylüyorum yukarda yazdıklarınla bakanın ifadesinin alakası ne?
Amacın içine haklı ve doğru olabilecek argümanlar üzerinden yürüyerek bakanın uyuşturucu satmak için okul önlerini mesken tutan polislere karşı sert ve tavizsiz bir tutum içinde olmasını eleştirmekse,amacına ulaşmak için bu tarz ahlaki mi?

Nedir yani,bakan sizin anlattığınız yolları bilmediğini veya yapmak istemediğini mi sanıyorsun?
Ama bir de pratik hayat uygulamaları var,kimbilir belki uyuşturucu baronları polisleri tehdit ediyor,belki başka türlü sorunlar var,nerden biliyorsun bunlara karşı polislere moral vermek istemediğini?

Bak işte en son KHK'de olduğu gibi darbeye karşı duran sivillere çıkan koruma yasasını bile nasıl ses çıkardı bazıları,FETÖ ve PKK için uygulanacak tek tip elbiseye bile karşı çıkıyor,oy verdiğimiz partiler.

Bu işler oturduğun yerde her şeyi eleştirerek olmuyor.

suleyman 55

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:02

Uyusturucu baronlarinin bacaklari kirilsin , madem ki bacaklar kirilacak . Bataklik kurudu mu , sivrisinek kalmaz . Torbaci olmayan birseyi zaten dagitamaz .

dream1988
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:03

Çok sağlam bir çıkış. Bu işten ciddi finans yapan ağababaların hoşuna gitmeyecek açıklamalar yapmış. Takdir ettim doğrusu. Şimdi, AKP dünyanın en doğru işini de yapsa biz karşı çıkmak zorundayız. Halk bize bu görevi verdi diyen bir parti sözcüsü vardı. Yarın; "Hayır ayaklarını değil kolunu kırın" açıklamasını yapmasını bekliyorum.

mahmut11
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:04

Sn.Duterte bunu başardı. Biz neden başaramayalım?

ali şükrü bey
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:06

Bakan Soylu döneminde G.Doğu ve diğer bölgelerde piyasa değeri 135 milyar dolar olduğu söylenen uyuşturucu madde ve üretim halinde olan 30 bin dönüm alan temizlenmiş.
Baronların,Pkk'nın kafası eziliyor zaten ama şehirde ya ben bu işi yaparım,polis yakalarsa da hakim salar kafasındaki torbacılar veya baronlar satmazsam benim ayağımı kırar kafasındaki tiplere bir mesaj verilmesi neden rahatsız etti?

ercu
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:07

Süleyman Soylu PKK terör örgütünün en önemli gelir kaynağı olan uyuşturucuya savaş açtı. chpkkhdp'lılar TorbacımaDokunma Soylu diyor.. artık tagı torbacılar mı açtı
Ağaları mi açtı bilmem

TorbacımaDokunma Soylu zaten esrar tarlalarını yakarkende ormanlarımız kül oluyor demişlerdi

Misafir 8e7

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:10

Her zaman da batıya burun kıvırmamak lazım. Böyle güzel şeylerini de alabiliriz. İngiliz galiba bu polisler.

Burç

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:14

Amerikan polis değil bunlar. İngiliz aksanı ile konuşuyor. Amerikan polisi direkt tabanca ile vuruyor zaten. Bu garibanların tabancası bile yok. Biber gazı sıkıyor yahu. Amerikan polisi her yıl yaklaşık 1000 Amerikan vatandaşını vurarak öldürüyor. Sonra da İran'da 5 kişi öldü diye canlı yayın yaparlar.

metinyesil

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:17

Ercü kardeşim biraz saçmalamıșsın . Süleyman Soylu 2016 da bakan oldu . 15 yıllık hükümet son 1.5 yıldır mı uyuşturucu ile savaşıyor ?

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 7891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET