Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
ali şükrü bey
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:53

Hukuk Devleti için Allah'tan korkan ve hesap vereceğine inanan gerçekten vicdan sahibi insanlar olmalı,para için,sevmediği kişiler ülkeyi yönetiyor diye DHKP-C gibi örgütlere çalışan avukat,hakimler var.

Yıllar önce bir bakan açıkca bu kurumları bir partinin arka bahçesi yapmıştı(Seyfi Oktay,Mehmet Moğultay)
Onların nasıl hukukçular olduğunu da darbecilerin ayağına gidip,brifing aldıkları,milyonlarca kişilerin oy verdiği partileri gazete küpürlerinden davalarla kapatıldığı günlerden hatırlıyoruz.

Yani öyle güzel süslü laflarla hayat yürümüyor.

Alparslan 2071
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:56

Alıntı:
Her ilçede uyuşturucu baronlarının mekanı bellidir. Alırsın yargılatırsın ve en ağır cezayı verdirtirsin

Baronlar satmıyor ki, torbacıları satıyor.

Mustafabey 01
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:58

Aslında satanı değilde,sattıranları yalalayıp onların cezalandırılmas lazım,sorunu kökten halletmek için.O gençleride patronları alıştırıyorlar sonrada sattırıyorlar onların ayaklarını kırsan, yeni birilerini bulmaları çok zor olmaz.
Kurtlar Vadisinde böyle bir sahne vardı,
Okul önünde uyuşturucu satanları Memati yakalayınca malın hepsini kendilerine yedirmişti,hem malı hemde satanı imha ediyordu böyle bir çözüm daha mantıklı olur.

önery

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:00

Alıntı:

Önery,

Yaptığın yoruma çok güldüm,burada artık insanların zekasıyla alay etmek konumuna kadar gelmişsin.
Şu söylediğin şeylerle uyuşturucu satıcısını gözaltına alırken acımasız olmayı karıştıran insan toplum içine çıkmasın.

Siz önce gidin siyasetçilerin yorumlarına gülün.
Kim kimin aklıyla alay ediyor keşke anlayabilirseniz.

Benim tepkimi kalkıp uyuşturucu satıcılarına acımasızca davranamazsınıza geçirebiliyorsunuz ya pes doğrusu...

Hala yanlışa tepki vermek yerine dile getireni suçlayanlarin olması ne yazık ki daha ne kadar kötü seyler yasayacagimizin bir alametidir.

Hukukta sıkıntı varsa bunu polisleri piyon gibi öne atmayla çözemezsiniz.
Gideceksin adalet bakanına . Benim altındaki teşkilatlar görevini yapiyor-yapmaya çalışıyor ama hukuk olarak sonuca ulaşamıyoruz diyeceksin.

Çıkacaksın mecliste herkese bunu anlatıp yasaların daha uygulanır hale gelmesi için açıklamalar yapacaksın.

Bu polislerin uyuşturucu satanlardan haberi yok mu saniyorsun. Hatta kimlerin sattığını bile biliyorlar.
Polise ayağını kırın diyeceğine , görmezden gelenin canına okurum diyeceksin...

Biz gözaltına alıyoruz ama savcı hakim salıyor diyorlarsa ki böyle bir gerçekte var. O zaman ilgili bakanlığa baskı yapacaksın. Kamuoyu olusturacaksin.

Adalet-sosyal politikalar-icisleri-aile bakanlıkları ile ortak çalışma yaptirtacaksin.

Uyusturucu kullanma yaşı 14-15 lere inmiş. Bizim bakan çareyi polise bunların ayağını kırın diyerek arıyor.

Misafir 263

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:27

Size soruyorum:Devlet insanlara fiziki şiddet uygulayacaksa,sokaktaki Tatar Ramazan'dan,Karamürselli Deli Hamdi'den,Maraşlı Osman'dan vb. ne farkı kalır?
İyi valla,kendi devletim beni öldürecek.
Sokaktaki uyuşturucucuyu marizleyene kadar,önce raconunu takın,Kandil'i bas .Pkk itleri malı götürüyor.

murad_1299
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:30

devlet sizi niye öldürsün
yoksa uyuşturucu mu satıyorsunuz

Figen
site denetçisi

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:31

Sayın Bakanın konu ile ilgili sözleri
Alıntı:
81 ilimizde yedi kez okul çevrelerinde huzur uygulamaları yaptık. Okulun çevresinde bir uyuşturucu satıcısını gördüğümüz zaman beni ne kadar kınarlarsa kınasınlar, ne kadar eleştirirlerse eleştirsinler o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya polis görevlidir. Benim ülkemin gencinin canına mal olacak bir kişiye gereğini yerine getirme görevidir. Suçunu bana atsın. Bunun suçu neyse, beş yıl içeride yatmaksa yatarız, 10 yıl içeride yatmaksa yatarız, 20 yıl içeride yatmaksa yatarız. Çok net söylüyoruz. Bu 2018 yılında bunların kafasına çökeceğiz ve milletimizi bu illetten kurtaracağız. Ben bir buçuk yıldır bu talimatı veriyorum arkadaşlara. Bulduğunuz zaman gereğini yerine getirin.

Sayın Bakan aynı zamanda pkk’nın uyuşturucu ticaretinden yılda 1,5 milyar dolar kazandığını ifade etti.
Alıntı:
pkk bizim için nasıl bir tehditse, uyuşturucu satıcılarına da aynı şekilde davranmak zorundayız
dedi.
Alıntı:
Kimsenin Türkiye’nin geleceğini zehirlemeye hakkı yoktur
diye belirtti. Terör ve uyuşturucuyla eş zamanlı olarak mücadelenin gerekiğini de söyledi.

Sayın Bakan polisini satıcılara, mafyaya karşı korumuş, arkalarında olduğunu korkmamaları gerektiğini vurgulamış. Bu uyuşturucu belasını her kim, hangi yöntemle çözerse çözsün, yeter ki çözsün..

Misafir d72

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:36

Ayağını kırmaya gerek yok. Singapur gibi uyuşturucu ile ilgili her suça idam cezası getirirsiniz (ki uyuşturucu satışı bence iyi ihtimalle 2. Dereceden cinayetle eştir)olur biter. Ayağı kırılan bu işi bırakmayacak sonunda.

Misafir 8e7

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:39

Memlekette ne kadar torbacı varsa bu başlığa toplanmış.

Misafir 248

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:41

genclerimizi cocuklarimizi uyusturucudan korumak görevi öncelik AILELERIN sonrada ÖGRETMENLERIN egitim önce ailede baslar sonra okulda

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 67891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET