Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Uyuşturucu Satıcılarının Ayaklarını Kırın
« önceki   123 ... 567 ... 91011   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
ads 1940
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:28

Ülkede hak hukuk adalet yargı denen bişey varsa bunun cezasını onlar verir bakanın sözüyle polisler değil.

ali şükrü bey
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:29

Mustafa Taşlı,o cemaat yurdunda çocuklara tacavüz eden sol zihniyetli bir sapık öğretmen çıkmıştı,neden Aziz Nesin Vakfı'nda çocuklara tecavüz edenler veya Bakırköy'de Bale kursunda yaşanan tecavüz olayını örnek vermedin?

Bakan'ın söylediği lafı neden çarpıtma ihtiyacı duydun?
Okullarda da çocuğa taciz oluyor,tüm okullar kapatısın mı yani,doğrusu bu mu?

sercan arpacı
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:32

Halkı kin ve düşmanlığı sevk etmek ve aşağılama suçu,medeni kanuna göre en ağır suçlardan biridir ancak bunu içişleri bakanı söyleyince serbest.

ali şükrü bey
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:34

Zeka seviyesine bak,çocuklara okul önlerinde uyuşturucu satmaya kalkan birisini halk yakalarsa sence ne yapar?
Çocuğuna uyuşturucu satılması hoşuna gidecek kafaya bak,neyi savunacaklarını da şaşırıyorlar.
Bakan sana demiyor da polisten önce halk yakalasa o uyuşturucu tacirini ne yapar?
Sence bir sağlam bir tarafı kalır mı?

Bakan bugün uyuşturucu tacirini yakalarsanız,lütfen polisi bekleyin dese bekler misin yani?

Mustafa Taşlı

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:38

Alıntı:
Mustafa Taşlı,o cemaat yurdunda çocuklara tacavüz eden sol zihniyetli bir sapık öğretmen çıkmıştı

Sapıklığın sağcısı solcusu olmaz. Bakan sadece bir defa olmuş demiş mi, demiş. İster bale kursu ister Süleymancı yurdu, fark eder mi? Ben dedim ki, her suç işleyene sokakta ceza vermeye kalkarsak bu işin hakkından gelemeyiz. Adalet sağlam ve dürüst çalışsın yeter.

İnsan
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:42

Tabi gözüne kestirdiginin cebine 50gr uyuşturucu tutisturup dizini kıran hatta öldüren polisler için önlem de dusunulmeli. Birde baronlara ilişemeyipde uyuşturucunun tuzağına düşmüş, satmak zorunda bırakılmış uyuşturucu bağımlısı torbacılarlada kısıtlı kalmamalı. Duymadik bilmiyorduk denmesin diye basın önunde Uyarı amaçlı yapılmış açıklaması yerindedir bakanın. Hatta eroin, bonzai benzeri öldürücü kimyasal türden uyuşturucular için daha ağır infazlar gerekiyor. Yargı sucu olduğuna kanat içindir daha çok ki uyuşturucu satışı suçtur ceza-i infaz gerekir. Konforlu lüks yasam icin 15-20 yaşındaki gençleri gozgoregore zehirleyenlerin yaşama hakkı olmamalı tabikide

En son İnsan tarafından Çrş 03 Oca 2018, 20:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ali şükrü bey
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:43

Adaletin içine girmiş bazı sapık kafalar var,biraz para veya vatan hainliği için ellerinden geleni yapıyorlar.
Polis yakalıyor,onlar salıyorlar.
İşin içine uyuşturucu taciri girince de arkaları daha sağlam oluyor,Pkk da var.

Bakan da diyor ki uyuşturucu satan=terörist.

İşine gelince cemaat örneği veriyorsun da bir kere o olayı yapan sol zihniyetli öğretmen deyince neden savunmaya geçtin,o örneği ne için verdiğini anlamadık mı?
Kime ne amaçla yazdığını bilmiyor muyuz?

Ayrıca aile bakanının lafı çok açık,ancak bir geri zekalı o lafı sanki tecavüz olayı bir defa olmuş,ne olmuş diye yorumlar.
Okul da oluyor,bale kursunda da bunun cezasını bir kişi yüzünden neden kuruma veriyorsunuz,suçu ve ihmali olanı cezalandırmak değil mi modern hukuk?

Mustafa Taşlı

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:46

Ben hiçkimseyi savunmadım. Aksine sen ısrarla sol zihniyetli bir öğretmen diyorsun. Ben de diyorum ki sapıklığın sağı solu mu olur?
Hem hukuk sisteminde hainler varsa onların da bacaklarını kırsınlar o zaman.

Misafir 6d4

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:47

Ali Sukru Bey ; burda kimsenin uyusturucu tacirlerini savundugunu sanmiyorum . Savunulan sey ; hukuk devletinde kolluk kuvvetlerinin gorevi " sucluyu yakalayip yargiya teslim etmektir " . Neresinden bakarsaniz bakin talihsiz bir aciklama . Zaten OHAL ile yonetiliyoruz , cikarirsin KHK ni emniyet birimlerine verirsin talimatini sonra da kiriyormusun , kopariyormusun ne yaparsan yaparsin . Ama korun gozune sokar gibi basin onunde olmaz bu !

ali şükrü bey
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:49

Sen verdiğin yurt örneği ile nasıl bir kafa yapısında olduğunu gösterdin,orada maksadın muhafazakar bir kurum üzerinden bir partiye oy verenleri komple suçlamak ama işi yapan bir solcu öğretmen dediğimde ise hemen çevir kazı yanmasın yapıyorsun,ben o maksatla yazmadım diyorsun.

Peki neden Aziz Nesin Vakfı veya Bakırköy Bale Kursunda yaşanan örneği vermiyorsun da bir cemaat yurdu örneği?
Çok mu salak diğerleri sizce?

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 567 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET