Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
mahmut11
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:07

BACAĞINI KIRIN DEDİĞİ İÇİN KINIYORUM!
Neden kafası değil, bacağı?

önery

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:07

Herkesin hakkını arayacağı yer hukuktur.
Hukukta sorun varsa buna çözüm bulacaksın.

Bakan bu işi polislere bırakacağına, polisleri piyon gibi öne atacagina yasa çıkması için, yasaların uygulanması için uğraşsaydı.

Birde sorumluğunu üstüne alıyorum demiş.

Bu ülkede ne olursa millete olur. Millet sıkıntiyi ceker. Siyasetçilere hiçir zaman birşey olmadı olmazda ...

ali şükrü bey
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:14

Yasa çıkarıyorlar da bazı kanı mayası bozuk köpekler zamanında devlet içine girmişler,az biraz parayı görünce uyuşturucu elemanını çıkarıyor,muhakkak bir madde bulup,iyi hal falan salıyorlar.
Yoksa hırsızlar için de yasa var,adamın sabıkası boyundan uzun,polis yakalıyor,hakim salıyor.

İşin içine bir de terör örgütünün uyuşturucudan kazandığı para ve terör sevici sol kafalı hakimler,gizl FETÖ'cüler girince,hükumete,Erdoğan'a zarar vermek için bu adamları var olan yasalara rağmen salınca kimi suçluyorsunuz?

murad_1299
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:16

korkutmak için söylemiştir

ozgurumm

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:18

İdam gelmedikçe bunların önüne geçilemeyecek.

Mahmut Göksu
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:19

Bizde öyle babayiğit polis yok ki... Trafik cezası kesmekten bile acizler

Keşke kafalarını kırsa umurumda değil.. yoksa ama işte hukuk devletini ayaklar altına almak bu kadar da basit olmamalı uygulayamadığın yasa için bunu söylemek çok komik..

Alakalı başka bir yasa olsa mecliste geçer ve uygulanır ötv zamlar harç artışı ya da yönetim sistemleri konusu...

metinyesil

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:23

Hukuk devletinin Îçişleri Bakanı basın üzerinden polislere ; işkenceye çağırı yapıyor . Yetmiyor ; yapın suçu ben üstlenirim diyor . Bize düşman gerekmez arkadaşlar ! Sonra da suçlunun iyadesini istediğimiz zaman " sizde insan hakları ihlali var . Vermeyiz ! " diyen ülkelere dosyaya koymaklık belge verdik.

İnsan

Basının önünde açıklamasının nedenini uyarı amaçlıdır. Bu uyarı ile hiçte sadist ruhlu olmadığı anlaşıliyor. Ayrıca isgence de degildir suc olarak kabul görüyor ise infaz durumudur. Aylarca isgence görmüş işkenceye karsı olan birisi olarak üç kuruş konforu lüksü için 15-20 yaşlardaki gençleri zehirleyenlere az bile buluyorum. Özgürlüğün sınırları bir başkasının rahatsızlıgının doğduğu noktadir. yasam hakki savunulmalı mutlaka fakat, başkasının yaşam hakkını çiğneyenlerin zarar verici yaşamalari da onlenebilir. İlk defa katılıyorum bakan'a

En son İnsan tarafından Çrş 03 Oca 2018, 20:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mustafa Taşlı

Uyuşturucu satıcılarını ne seven var ne de onlar için üzülen. Hükümetin aldığı kararları ya da ağzından çıkanları eleştiren herkesi hain ilan etmekten ne zaman vazgeçer bu zihniyet? Cemaat yurtlarında çocuklara tecavüz eden it soylarını da canlı canlı kesmek lazım ama bir defa olmuş diye olayı geçiştiriren de bir bakandı. Suçlu olan her kimse kanunlar versin cezasını. Yoksa herkes kendine göre suçlu ve ceza icat etmeye başlar.

Mustafabey 01
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:26

O zaman hastahanede ortopedi servislerinde şu diyalogları çok duyarız,
-Geçmiş olsun nasıl oldu?
-Merdivenden düştüm ayakım kırıldı.

-Geçmiş olsun seninki nasıl oldu?
-Çocuklara,Gençlere uyuşturucu satıyordum,
Polis yakaladı,ayaklarımı kırdılar.

Karar doğru olur ama uygulama yanlış olur,
Polis kırsa az kırdı, çok kırdı ayarı tuturamaz sorun olur.
Ama uyuşturucu satıcılarını toplayıp ikna ederek yüksek bir yerden kendi istekleri ile atlayıp bacaklarını kırarsalar orta yol bulunmuş olur.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123456 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET