Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Jeezy
Misafir 49e

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 18:08

Temel atma için kesin tarih var mı ?

Misafir c82

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 18:15

Doğru düzgün web sayfası hazırlanmamış Ankara'nın en iddialı projesi..

Misafir 54e

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:23

Dikmişler kuleleri en iddaalı proje birde her taraf yeşil alan. Sanki Ankara değil başka bir şey. Bu projeye gelene kadar bin tane proje var. Maksimum 300-400 konutluk bir projeden ev almak var. Dikiyorlar bunları 1000-1500 konut yönetim sıfır

Misafir fbc

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:25

emlakçıların sizleri kandırmasına izin vermeyin cumhurbaşkanımız yeni yerleşim yerlerinde asla 5+1 katın dışında kat verdirmeyecek...

murat1400
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:33

Cumhurbaşkanının ve belediye başkanının son dönemlerde ki açıklamalarından sonra böyle bir şey yapılabilir mi pek emin değilim açıkçası. Yapılsa güzel olur ama pek umutlu değilim. Evet illaki o bölgede bir yapılaşma olacaktır, sonuçta Ankara'nın ana gelişim bölgelerinden biri ama bu proje bana fazla iddialı geldi.

Ekleme: Birde bu projeyi bir yerden gözüm ısırıyor ama nereden çıkaramadım.

En son murat1400 tarafından Sal 02 Oca 2018, 21:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 2a3

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:49

Bu bolgede kat yuksekligi serbest birakildi.

Misafir 879

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:55

Konuyla alakaları yok galiba bazı arkadaşların. Bundan sonra planlama 5+1 olacak. Yıllar önce planı geçenler projeye devam edecek. Nitekim gecen ay basladi yüksek kat isteyenlerin hepsi ret edildi.
Ankara Belediyesi yan tarafında géçenlerde insaatlar basladi. 30 kat üstü yapılıyor hepsi.
Söğütözünde geçen hafta 2 inşaat başladı.

Aralık ayından itibaren bundan böyle yüksek kat verilmeyecek.
Kazanılmıs hakkı olanlar bu tarihten önce imar planı garanti altına alanlara hukuken bir şey yapılamaz. Yapılmıyorda.

Misafir 452

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 22:04

Arsa satmak için renderdan başka bişey değil. En iyi ihtimalle mermeroğlu caddesindeki kooperatif evleri gibi bişey olur.

Misafir 5a4

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 22:16

Geçen evimi satıyorum. Alacak kişi bankaya başvurmuş, eksper geldi. İki foto çekti. Ölçtü biçti. Ban buralar kaçtan gidiyor ev fiyatları nedir diyo. Kaça anlaştınız diyor. Eksperin bi m.ktan anladığı yok. Konut krizinin çıkmasına sebep olacak kişiler eksper yada değerleme uzmanlarıdır. Sorumlulukta almıyorlar. Değerleme akşamına değişebilirmiş. Bugün 15 yıl amortisman üzeri konut alan her zaman kaybeder. Sürü psikolojisi hakim. Sonuç https:// 1500 tl kira getirisi var diyor, 1000 tl ye zor veriyorsun 3-4 yıl kira yerinde sayıyor. Yeni ev alanın bunlar mutlaka başına gelmiştir. İnsan hayatında bir kere kazık yer. İşişten geçer.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet