Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
yusufyuşa23
1 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:26

Alıntı:
Vay doktorum misafir olarak esprilere devam

Kardeş sen ne ayaksın. Aksu23’ü doktor olarak bildiğine göre bu sitenin eski üyelerinden biri olduğun apaçık belli. Kendi üyeliğinle yazmaya cesaretin mi yok!

Misafir db4

1 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:34

Aksu23'ün doktor olduğunu bilmeyen mi var? Sürekli yazıyor zaten.

yusufyuşa23
1 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:53

Alıntı:
Aksu23'ün doktor olduğunu bilmeyen mi var? Sürekli yazıyor zaten.

Bu sitenin müdavimi olmayan bilmez kardeşim. Bir üyenin ne iş yaptığını bilen kişi misafir olamaz ancak misafir olarak kimliğini gizleyen üye olabilir.

Misafir dd2

1 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:54

Kirpi23 yanlışın var gardasim benim. ben o koyluyum. körpe köyu karayazı mevki nin büyük bi kısmı gumusbaglar köyü merasına bağlı. Zati iki koyun arasi 4 5 km ya var ya yok. Gumusbaglarin korpeye doğru olan kısmı da karayazı diye geçer. Kurulan organize sanayinin hemen siniri gumusbaglar karayazi bölgesi. Yani haber doğru. Aslinda organize sabayi gumusbaglarina daha yakın ama körpe sınırları içindeki karayazıya yapıldığından heryerde adi oyle geçiyor. Bir diğeri mesela körpe köyünden organize sanayi 20 km olacak. Gumusbaglardan gülmez den elazig merkeze 10 km uzaklıkta. Yapılan kuzey cevre yoluyla organize sanayiye malatyadan gelenler körpe üzeri gider. Doğudan ve elazig içinden gelenler gumusbaglar gülmez tepesi üzerinden gider diye düşünüyorum.

Misafir e0e

1 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 16:31

Sharlokholms! Denklemi çözdü kaçın

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler